Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Férfiak egészsége

A kérdés
fibbrizzo nevű felhasználó kérdése:

Prosztata gyulladást mivel lehet eredményesen kezelni?

Voltam urologusnál azt mondta enyhe prosztatagyulladásom van irt rá fel gyogyszert de nem mulott el .2 honap mulva kell visszamennem majd.Gyakori vizelés és átlátszo váladék jön néha .Tud valaki eredményes gyogymodot rá?köszi léci irjatok mert már elegem van hogy semmi sem használ..

2011. febr. 27. 19:11  Privát üzenet  

A válaszok
poiu nevű felhasználó válasza:

Nehéz ügy. Az esetek egy kisebb részét bakteriális fertőzés okozza, ez kezelhető antibiotikummal. A többségét olyan okok, amiket nehéz kideríteni (ebben az autoimmun betegségtől a stresszig minden van). Mit írt fel, antibiotikumot, vagy gyulladáscsökkentőt? Ha nem fáj a vizelés vagy az ejakuláció, akkor légy türelmes...

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont 2011. febr. 27. 19:20 Privát üzenet
A fűrészpálma segít (például a NUTRILITE-nak remek ilyen táplálékkiegészítője van), de jó például a tökmag (natúr, nem pirított), sőt az unicumban levő gyógynövények is segítenek.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont 2011. febr. 27. 19:25 Privát üzenet

hm, nekem akkor van gyakori, atlatszo vizeletem, miutan szartam. de akkor ugy, hogy megiszom a vizet es 5 perc mulva jon is ki.

nekem is prosztatagyullasom lenne?S

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont 2011. febr. 27. 19:36 Privát üzenet

Prostamol uno, megoldja folyóügyeit.

Gesztesi Károly

A válasz 30%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont 2011. febr. 27. 19:47 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

hát a doki sak gyulldáscsökkentöt irt fel ,de nem vizeletem átlátszo hanem vizelés közbe a dülmirigy váladéka

# 5/8Időpont 2011. febr. 27. 20:00 Privát üzenet
Én azt olvastam valahol, hogy prosztata masszázs segít, mert valahogy elmulasztja a gyulladást, az ejakulátummal pedig távozik a gyulladást okozó anyag, vagy mi...

A válaszíró 90%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont 2011. febr. 27. 20:30 Privát üzenet
én használom néha a gentos nevű homeopátiás bogyót, de van csepp formájában is. nekem segít. próbáld ki esetleg. K

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont 2011. febr. 27. 22:23 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
Szerintem keress másik urológust. Nekem idült prosztatagyulladásom volt és az orvos által felírt gyógyszert szedtem. Igaz 2 hónap gyógyszer, napi 4 szem, de elmúlt persze nem azonnal...

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont 2011. márc. 1. 11:27 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tampontól lehet hüvely gyulladást kapni?
A háziorvos megtudja állapítani a kötőhártya gyulladást?
Igaz hogy a gyakori maszturbálás gyulladást okozhat?
Mivel lehet csökkenteni a gyulladást?
Az orvos mellékhere gyulladást állapított meg nálam két napja. Antibiotikumot írt fel és ágynyugalmat javasolt+borogatást. Megtudná mondani valaki hogy kb. mikorra fogok teljesen...
A péniszem kb. a feléig tele van szőrtüszőkkel. Már egyre több szőrszál jelenik meg. Hogyan lehet ezt a problémát eredményesen megszüntetni?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Férfiak egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!