Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Prosztata gyulladást mivel...

Fibbrizzo kérdése:

Prosztata gyulladást mivel lehet eredményesen kezelni?

Figyelt kérdés
Voltam urologusnál azt mondta enyhe prosztatagyulladásom van irt rá fel gyogyszert de nem mulott el .2 honap mulva kell visszamennem majd.Gyakori vizelés és átlátszo váladék jön néha .Tud valaki eredményes gyogymodot rá?köszi léci irjatok mert már elegem van hogy semmi sem használ..
2011. febr. 27. 19:11
 1/8 poiu ***** válasza:
Nehéz ügy. Az esetek egy kisebb részét bakteriális fertőzés okozza, ez kezelhető antibiotikummal. A többségét olyan okok, amiket nehéz kideríteni (ebben az autoimmun betegségtől a stresszig minden van). Mit írt fel, antibiotikumot, vagy gyulladáscsökkentőt? Ha nem fáj a vizelés vagy az ejakuláció, akkor légy türelmes...
2011. febr. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A fűrészpálma segít (például a NUTRILITE-nak remek ilyen táplálékkiegészítője van), de jó például a tökmag (natúr, nem pirított), sőt az unicumban levő gyógynövények is segítenek.
2011. febr. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

hm, nekem akkor van gyakori, atlatszo vizeletem, miutan szartam. de akkor ugy, hogy megiszom a vizet es 5 perc mulva jon is ki.

nekem is prosztatagyullasom lenne?S

2011. febr. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%

Prostamol uno, megoldja folyóügyeit.

Gesztesi Károly

2011. febr. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát a doki sak gyulldáscsökkentöt irt fel ,de nem vizeletem átlátszo hanem vizelés közbe a dülmirigy váladéka
2011. febr. 27. 20:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam valahol, hogy prosztata masszázs segít, mert valahogy elmulasztja a gyulladást, az ejakulátummal pedig távozik a gyulladást okozó anyag, vagy mi...
2011. febr. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én használom néha a gentos nevű homeopátiás bogyót, de van csepp formájában is. nekem segít. próbáld ki esetleg. K
2011. febr. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem keress másik urológust. Nekem idült prosztatagyulladásom volt és az orvos által felírt gyógyszert szedtem. Igaz 2 hónap gyógyszer, napi 4 szem, de elmúlt persze nem azonnal...
2011. márc. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!