Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha az urolugus megvizsgálja a...

Ha az urolugus megvizsgálja a prosztatámat, akkor minden esetben kicsit kakis lesz a kesztyüje?

Figyelt kérdés
Mert nekem nagyon kellemetlen volt , hogy amikor mondta törüljem le a fenekemet , akkor kakis lett a papirtörlö !!!
2009. febr. 16. 21:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
természetesen. de ezzel ő tökéletesen tisztában van és nem is számít másra. Neked lehet hogy kellemetlen de egy orvosnak nem! Gondold végig, van egy csomó doki aki előtt nem szégyeli magát az ember, pedig.. pl: fogorvos-bűzös száj, gastroenterológus-szintén, ill. bélgázok, endokrinológus- kellemetlen testszag sok betegségben, de akár a belgyógyász-egyszerű cukorbeteg állandó kellemetlen szag! Ilyenkor mindenki arra gondol, hogy ez a betegségem nem én vagyok! Szóval, te csak ne szégyeld magad semmiért, ahova a doki nyúl ott mindenki nyakig kerül a kakiba!
2009. febr. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
fúú köszi megnyugottam !!
2009. febr. 16. 22:05
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az előző válaszolónak,meg hát gondolj csak bele ő hány éve,és naponta hányszor lesz kakis?nem nagy újdonság számára,és nem is ez érdekli.:-)
2009. febr. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igazad van +! az én egészséges prosztatám érdekli öt !
2009. febr. 16. 22:22
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
nem értem miért akar valaki urológus lenni :D
2009. febr. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
ezen már én is gondolkoztam nem egyszer :D
2009. febr. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ma 01:00-es és mire jutottál , min gondolkottál ? te jártál már urologusnál?
2009. febr. 17. 21:27
 8/10 anonim ***** válasza:
nem jutottam semmire. És még nem jártam urológusnál, de sajnos pár hét és mennem kell
2009. febr. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
mi bajod ??? nemolyan rossz vagyis inkább kellemetlen , inkább a vároban a sok ember egymásra bámul és gondolkodik mi lehet a baja a másiknak !!!
2009. febr. 17. 22:09
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Ne tessen már ennyit görcsölni! Én az arcproblémáimmal a bőr-és nemibeteg gondozóba járok... és nekem pl eszembe nem jut azon filózni h ki miért van itt:D És főleg, nem az az égő ha valakinek iylen problémái vannak, hanem az, ha arra nem képes h kezeltesse magát.. relax..take it eaasy:D

2009. febr. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!