Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 16 éves fiú vagyok és fitymasz...

16 éves fiú vagyok és fitymaszűkület miatt szükségem lenne körülmetélésre (tisztában vagyok majdnem mindennel, már lassan 1 éve próbálom rászánni magam). A makkom mindig ilyen érzékeny marad?

Figyelt kérdés

Szóval akárhányszor a makkomhoz érek vagy valami hozzáér nagyon rossz érzés. Ez mennyi idő alatt múlik el, ha elmúlik?

+ ötleteket kérnék, hogy lehet szülőnek ezt elmondani, mert 18 év alatt ugye engedély kell egy műtétre. És senki ne mondja azt, hogy fiatal vagyok meg ilyenek. Jobb ezt most elintézni szerintem.


2009. febr. 17. 01:04
 1/9 A kérdező kommentje:
*makkom . elíródott.
2009. febr. 17. 01:05
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
egy ilyen műtéthez nemhogy nem vagy fiatal, de inkább kicsit túlkoros. sokaknak gyerekkorban végzik el, akinél jól láthat a szűkület. a szülőknek miért nehéz elmondani? ez olyan mint a mandulaműtét. sokszor egyébként nem vágnak túl nagyot, a szűkület méretétől függően. nekem több pasim volt, aki megcsináltatta, pár napos kellemetlenségről számoltak be, de addig kiír a doki, nem kell menned sehova, otthon gépezel, tévézel, stb:)
2009. febr. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
csak merevedéskor van probléma gondolom azért nem vették észre gyerekkorban. Kicsit kellemetlen erről beszélnem ezért vagyok bajban szülőknél. Legjobb barátom tudja csak és neki is szenvedés volt elmondani (mellesleg ugyanez a problémája)
2009. febr. 17. 01:25
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Ne aggódj, mondd el, és csináltasd meg mielőbb.

Egyébként a szülők a fürdetéskor észte szokták venni, kivéve az anyuka, ha még csak lány volt addig.

Halogatni azért sem érdemes, mert altta bepanghat a váladék, a korlátolt tisztítási lehetőség miatt. Akkr aztán lesz nagy fájdalom, és egy darabig műteni sem lehet.

2009. febr. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
első vagyok- egyébként _nagyon_ sok embernek van ilyen problémája, egyáltalán nem ritka jelenség!!
2009. febr. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
76%

uhh nekem kicsit érzékeny a makkom ha hozzáérek,főleg ha száraz,. De nekem már volt fitymaszőkületem de nem metéltek körül de meg műtöttek:S.és teljesen hátra birom húzni nem fáj de a makk alatt gyűrű keletketik ez normális?15éves vok

(bocsi hogy a te kérdésed alá írtam)

2009. febr. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ha gyűrődik az normális. korulmeteles.hu -n vannak képek is a nem körülmetélt fitymáról
2009. febr. 19. 11:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Körülmetéltetted ?
2012. aug. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
még 3 éve. fitymaféket vágtak csak
2012. aug. 16. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!