Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az igaz, ha gyakran átborotvál...

Az igaz, ha gyakran átborotváljuk az arcunkat, akkor jobban és gyorsabban nő a borosta? Naponta 2x is (reggel-este).

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 23:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha gyakrabban borotválkozol akkor a meglévő szálak meg fognak erősödni, próbálnak jobban ellenállni a borotválásnak. Viszont több szőrszál nem lesz az arcodon szerintem.

Engem nagyon zavar hogy állandóan cserélgethetem a borotvát, mert hiába veszek minőségit, gyorsan kimegy az éle. Már azon gondolkodom hogy kellene vennem egy kombájnt. :D

2011. febr. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
felejtsétek már el ezt a baromságot, h a szőrszál megerősödik. SOSEM FOG MEGERŐSÖDNI...
2011. febr. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

23:40

érdekes akkor miért szúr a pár napos borostám? nyikhaj koromban még csak pelyhesedett az arcom . mostanra megvastagodtak a szálak. látványosan. ugy éreztem eddig erősödtek.

2011. febr. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
de, megerősőödnek a szőrszálak.
2011. márc. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha nem borotválod le akkor is meg fog erősödni...nem tudom h ezt ki találta ki de hatalmas baromság...nem leszz tőle se több se erősebb
2011. márc. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tévhit, semmi köze a szőrzet erősségének a borotválás mértékéhez.
2011. márc. 3. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Annyi köze van, hogy az első szőrszálak hegyesen végződnek, ha leborotválod akkor a hegyes /\ ilyen alak helyett egy nyesett alakot kapsz || és vastagabbnak tűnik :D
2012. júl. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!