Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért nem vagyok képes "elmenni"?

Miért nem vagyok képes "elmenni"?

Figyelt kérdés

Lenne egy kérdésem számotokra.Szóval, az a helyzet, hogy 17 éves fiú vagyok, nah most, (ez elég furán fog hangzani) ha maszturbállok nincs semmi gond, tehát a merevedéssemmel nincs semmi gond, épp úgy képes vagyok elélvezni gond nélkül, DE HA a barátnőm orálisan akar engem kielégíteni, akkor valahogy képtelen vagyok "elmenni".Már mint hogy van az az érzés, hogy jön de semmi.Feltételeztem, hogy lehet hogy csak azért "mert túlságosan törődöm" vele, és nem biztos hogy neki az jól esne.Nem tudom ez lehet ennek a problémának a kiváltó oka?(még ha nem is "mennék el" a szájába.) valahogy ez nekem magas, és a TI tanácsaitokra lennék kiváncsi. Tudom a kérdés egy kicsit primitív, de a tanácsaitokat várom, hogy hogy tudnám ezt az egésszet megoldani....Próbáltam már vele beszélni is a témáról, azt mondta hogy őt ez nem zavarja, hogy azért csinálja mert szeret stb. ezt megértem, de nemtom...valahogy ez akkor is bennem van...már csak az is, hogy nem biztos hogy ezt egy lány olyan könnyedén venné...légyszi segítsetek....

válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm (helyesírási hibákért bocsánat :p )


2009. febr. 17. 19:33
 1/8 anonim válasza:

Szerintem, ha a lány azt mondta, hogy nem gond, akkor használd ki az alkalmat, mert nem minden lány teszi ezt meg a barátjának.

És ami a legfontosabb, hogy nyugodj meg, és ne arra gondolj, hogy most neked el kell élvezned vagy hogy nem fog menni! Neked akar örömet szerezni, te pedig élvezd. Biztos, hogy azért van, mert parázol rajta.

Az én csajom például szó nélkül hagyja, hogy a szájába menjek el, és nem köpköd utána, hanem simán lenyeli.

Csak nyugi, nem megalázó ez senkinek már....

2009. febr. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ, és azt, hogy gyorsan írtál. :) Amúgy meg lehet, hogy igazad van...minden esetre köszönöm.
2009. febr. 17. 20:22
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

szia!


szerintem az a gond hogy te is kielégited magad!Lehet sokan ezért lepontoznak de ez igy van sajna!pl. a nők is ha maszturbálnak nem mennek el hüvelyi orgazmussra gondolok csak ha csiklojukkal maszturbálnak!


probáld ki ha nem maszturbálsz hetekig és akkor ugykileszel éhezve hogy elfogsz menni igyis!

2009. febr. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Helló.Nagyon szépen köszönöm a válaszodat, illetve a tanácsodat.Szerintem, igazad van, mert igaz, én is kielégítem magam... :) de megpróbállom, és éllek a tanácsoddal :) remélem sikerrel :) és köszike :) .Szia
2009. febr. 17. 23:20
 5/8 anonim válasza:
100%

HA tudod, mindenképpen próbáld ki valahogy, mert ha a barátnőd engedi, hogy a szájába élvezz, akkor nagyon becsüld meg, óriási élmény, és különleges alkalomnak érzem mindig! De ha lenyeli, tiszteld meg vele, hogy utána csókolózol is vele, mert ezt csak úgy lehet elvárni ha a sajátodtól te sem undorodsz!

Sok sikert!

2009. febr. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszakot.Főképp neked kedves "második", igazad volt :) , tényleg bevált :) csak két egy hétig nem "csináltam" magamnak, és minden fantasztikusan ment. Örök hála ezért mindenkinek :) ...
2009. febr. 24. 19:41
 7/8 A kérdező kommentje:
* bocsánat, elírtam, nek két csak egy hétig, hanem CSAK egy hétig :)
2009. febr. 24. 19:42
 8/8 anonim ***** válasza:
2 vagyok!Szivből örülök!sok sikert a továbbiakban is!
2009. febr. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!