Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 14 éves vagyok de még sehol...

14 éves vagyok de még sehol nem szőrösödök illetve ami van, az is nagyon világos (kivéve nemiszerv környéke és bajusz) mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Meg még az lenne a kérdésem hogy nagyon érzékeny borotválás után a bajszom helyén a bőr arcszeszt kéne használnom?
2009. febr. 23. 16:56
 1/4 anonim válasza:
100%
Borotválkozás után inkább krémet használj! Van kifejezetten erre a célra férfi archidratáló. Drogériákban kapható, de gyógyszertárban is megkérdezheted. Ha kipróbáltad és a krém sem használ, talán próbáld ki az elektromos borotvát.
2009. febr. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ha érzékeny a bőröd, akkor az elektromos borotva ios simán kiütheti ám. Abban nincs semmi, ha nem szőrös itt meg ott, sok srác van aki nem szőrös típus, de általában ennek inkább örülni szoktak :-)
2009. febr. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nem írtad, milyen szinű a hajad

a nagyon világos pihe szőröket szerintem még ne borotváld

szal 14 évesen még a bajuszod sem kell

2009. márc. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nyalogass macskakonzervet,attól garantáltan kinő.
2011. jan. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!