Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fáj hogy ha lehúzom a nemiszer...

Fáj hogy ha lehúzom a nemiszervemről a bőrt? Mert én még nem mertem kipróbálni!

Figyelt kérdés
2009. febr. 24. 14:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem fáj, ha hátra húzod a fitymát.
2009. febr. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj hány éves vagy ha szabad kérdeznem? Pisilés elött vagy közben meg fürdés alkalmával sem árt ám hátrahúzni. Eddig hogy tisztitottad alatta? :O
2009. febr. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha mostad volna, valamint többször hátrahúzod, akkor alapesetben nem. Viszont ezek után ne csodálkozz, ha fájni fog, mivel nem kizárt hogy le van tapadva, valamint kitudja hányféle gyulladást szedtél össze a fitymádra.


17/F

2009. febr. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem kis koromban 6 voltam akkor húztamle először akkor is csak azért mer valami baj volt vele! Tényleg fürdéskor lekell húzni na jo ha ti mondjátok!!
2009. febr. 25. 15:47
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszed el? Kiskorod óta alapvető kötelesség lenne, hogy tisztán tartsd a szerszámot, mivel később szükséged lesz rá! Nem tudom mennyi idős vagy, de ha már 6 éves korodban is azért "kellett csak" felhúzni mert gondok voltak vele, sztem fordulj orvoshoz vele, nehogy elkapj valami gyulladást, vagy gombás fertőzést, ami tönkreteheti a szerszám jövőbeli pályafutását.


A 16:26-os voltam.

2009. febr. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy ???

Ez nagyon nem vicces dolog ... ha maga a fityma fáj ahogy hátra húzod, akkor ott lehet fitymaszűlület is nyilván, nem is akármilyen meg amit már mondtak, nos számomra csak az a furcsa, hogy eddig mégis hogyan jött az össze, hogy nem húzod hátra naponta többször is?

Gyorsan menj el urológushoz, ezzel kezdeni kell valamit, lehet hog yfiatal vagy és cikinek tartod, de majd pár év múlva nem így gondolod, úgyhogy menj el, ne aggódj, ott láttak már ilyet, nem fognak furcsán nézni rád!

2009. febr. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

hát én nekem se tanitották meg szüleim kiskoromban hogy fürdésnél hátra kell huzni a fitymát, volt is belőle problémám. Később aztána sok masztizástól tágult a fitymám, és ( kapaszkod meg!!!) 18 éves múltam mikor először húztam hátra teljesen a fitymát!!!

...hát nem tudom, ez valahol a szülő hibája is...márcsak magamból kiindulva.

2009. márc. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem lecseszésnek szánom, csak inkább nem tudom hov atenni a dolot, hogy létezhet olyan mint amit az előttem levő beírt? :-((((

16 éves korodban pl. mit csináltál ??? Komolyan nem hiszem el, vagyis elhiszem, de igen furcsa ...

2009. márc. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!