Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az baj ha a bal here golyóm...

Az baj ha a bal here golyóm keményebb mint a jobb?

Figyelt kérdés
2011. márc. 31. 21:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
ha megakarod enni..:DDD
2011. márc. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem baj. Nem akarlak rémisztgetni, de nekem így kezdődöt a hererák. Szerintem menj el urológushoz, ne szégyenlősködj. 5 perc kellemetlenség szerintem megéri, hogy megnyugodj vagy, ha baj van, akkor időben észrevegye orvos. Hónapokig csak ez volt a tünetem, hogy a bal herém keményebb volt, mint a jobb. Reggel, este nem számított sosem lett olyan "puha", mint a jobb. Utána kezdett el kissé megnagyobbodni. Orvosom azt mondta, hogy hetek vagy napok is dönthetnek ilyen esetben életről vagy halálról. És ne hagyd, hogy megnyugtassanak és nem mész el vizsgálatra, mert nagy baj is lehet. Előfordulhat, hogy csak szimpls gyulladás vagy bármi ilyen banális dolog, de ezek sem fognak maguktól elmúlni. Orvos, orvos!!!!
2011. ápr. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Ha az urológushoz elmegyek, akkor a here golyót hogy nézik meg? Kívűlről valahogy, vagy végbélen keresztül valahogy?
2011. ápr. 1. 13:06
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Felfekszel az asztalra hanyatt és az orvos megnyomkodja óvatosan a golyóidat, esetleg ultrahanggal is megnézi és annyi. A végbélen keresztüli vizsgálat amire gondolsz az a prosztata vizsgálata. Elképzelhető, hogy azt is megnézi, de ne félj a doki ezerszer csinált már ilyen dolgokat és ő nem lesz zavarban. Ne félj, el kell menni, mert egészség csak egy van!! 5 perc lesz az egész vizsgálat.
2011. ápr. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Silas válasza:
100%

1-et értek! Gyorsan urológushoz kell fordulnod, mert a hereráknak pont ez az egyik ismérve, hogy keményebb az egyik oldal.

Ha késlekedsz, áttétek is lehetnek, mivel a hererák rosszindulatú daganat. Főleg a nyirokcsomókra tevődik át, és akkor RLA kell, de azt végképp nem szeretném neked kívánni, így marad a gyors diagnózis.

2011. ápr. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
50%
Szerintem nem. Sok embernél van diferencia. vanakinek pl a bal heréje kisebb, mint a jobb. Erről szól a következő nóta is :) ajánlom figyelmedbe :D http://www.youtube.com/watch?v=OrrtIm4UP7c
2011. ápr. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A fürgerókalábak-at én is hallgatom, de a keménységre nem vonatkozik az asszimmetria. Csak a méretre!!
2011. ápr. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Srácok, kiderült semmi gond! :)
2011. ápr. 11. 18:33
 9/11 anonim válasza:
mit mondott a doki egyebkent?
2014. jún. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nekem csak izgalmi állapotban keményedik meg a jobb herém de a bal mindig puha marad. Szex után illetve nyugalmi állapotban mindkettő puha.Ez normalis?
2018. márc. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!