Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért csak 1 heregolyóm van?

Miért csak 1 heregolyóm van?

Figyelt kérdés
a másik normál méretű
2009. febr. 27. 06:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%

A heregolyók valamikor fiatalkorban "szállnak le", előfordul, hogy az egyik fent marad.


A probléma orvosolható, csak el kell menni a háziorvoshoz.


Gondolom fiatal vagy.

2009. febr. 27. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Az is lehet, hogy Neked csak egy van. Ha igen, azt monorchizmusnak nevezik, nagyon ritka.
2009. febr. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok.
2009. febr. 27. 10:00
 4/15 anonim ***** válasza:
58%
Nekem is volt ilyen. Túl "magasan" volt, vagyis nem jött le. 8 évesen megműtöttek. Azóta lentebb van, de ez már sosem lesz az igazi helyén.
2009. febr. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%
Hát, ha 19 évig a hasüregedben volt, azt már sürgősen ki kellene vetetni. Orvosnál még nem voltál vele?? Hogyhogy most tűnt fel?
2009. febr. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%
Általánosban A kötelező orvosi vizsgálaton nem szűrték ki, hogy csak egy van? Gratulám a dokinak
2009. febr. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem most tűnt fel, csak hát kinek mondjam el az ilyet? De kézzel tapintva nem is érzem hogy fentebb lenne a golyó.
2009. febr. 27. 16:02
 8/15 anonim ***** válasza:
69%

Figyi ha fent van, azt nem is fogod érezni!

Menj el ahogy tudsz urológushoz! Komoly baj is lehet ám ebből! Tudod az nem véletlenül "száll le", ha az mostanáig neked úgymond fent rekedt, akkor nagy valószínűséggel annak annyi. Ettől még élhetsz teljes értékű és nemzőképes szexuális életet, de azzal kell kezdeni valamit sürgősen!

2009. febr. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
53%
19 vok, nekem meg van mind 2, de nemrég mikor masztiztam a jobb herém elkezdett "felhúzódni" egészen a hímvesszőm tövéhez, a herezacskóban semmit nem lehetett kitapintani,óvatosan visszatoltam,ha nem veszem észre kajak visszacsúszik a hasüregbe,....ez kétszer előfordult, azóta állandóan ellenőrzöm...és fogalmam sincs mitől lehetett,
2009. márc. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A heregolyó normális esetben nem tud felszállni a hasüregbe. Mivel eléggé szűk az a csatorna(a canalis inguinalis), csak erős fizikai behatásra tud felszállni(ütés, rúgás). Van bizonyos hereemelő reflex(Cremaster reflex) ami nemi izgalom(maszti, szex), adrenalin hatására közelebb húzza a testhez. De ha biztos nincs a helyén, akkor orvoshoz kell fordulni.
2009. márc. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!