Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Olyan porblémám lenne hogy...

Olyan porblémám lenne hogy már egy ideje ha fújom az orrom véres az orrválladék. Nagy a baj?

Figyelt kérdés
Konkrétan nem ered el az orrom vére csak ha fújom! De például nem rég voltam náthás (nagyon) akkor meg tiszta átlátszó volt az orrválladék semmi vér. Mi lehet a probléma, nagyon félek hátha vmi nagyobb baj. Jahm és voltam egyszer orr fül gégészél mert pattog a fülem és nem múlik el azt mondta nem szellőzik a fülem. Azóta nem mentem vissza.
2009. márc. 1. 00:02
 1/3 anonim ***** válasza:
nem biztos, hogy a kettő közt van összefüggés. az orrvérzés azért is lehet, mert száraz a levegő.
2009. márc. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ilyen nekem is volt már többször, amit leírtál. Amúgyis én nagyon erősen fújok orrot. Meg voltam fázva aztán amikor már nem jött annyi cucc az orromból viszont még sokszor fújtam véres volt ami kijött. De akkor is előfordul ha csak nagyon sokat fújom vagy erősen.

Szerintem nyugi, el fog múlni.

Nekem nemrég 1 héten belül 2szer is volt olyan, hogy este eleredt az orrom vére, és aludni sem tudtam, kb. reggelre állt el. Persze én akkor mondjuk mindkét alkalommal véletlenül felsértettem.


De hogy válaszoljak is röviden: nem nagy a baj. Ha csak kicsit véres, nem az egész piros konkrétan akkor nem kell aggódnod, el fog múlni. Ha nagyon szédülsz és fáj a fejed a halántékodnál akkor viszont azonnal orvos.

2009. márc. 1. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A száraz levgő csinál ilyet, he közp.-i fűtés van gyakori, egyszerű a megoldás egy nedvesített lepedőt kiterítessz éjjelre és kész, a felület a lényeg!

Más ne fújd erősen az orrot, és használj egyszerű zsíros kenőcsöt, orrcseppet ne! A mi nagyon jó az Alsol, vagy Neogranormon, vagy az egyszerű savmentes fehér vazelin.

2009. márc. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!