Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mindenkinek így nézz ki?

Mindenkinek így nézz ki?

Figyelt kérdés
az lenne, hogy a "műszer" tövében szőrös, de az normális ha a fitymán is szőr nő?
2011. ápr. 11. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Ott, ahol a makkodat borítja? Nekem ott nem nő...
2011. ápr. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen, de nem annyira mint ott lenn hanem ilyen kisseb szálak :/
2011. ápr. 11. 14:37
 3/8 anonim ***** válasza:
De feketék?
2011. ápr. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
kb fél éve ilyen egyre több is igen feketednek :/ kicsit aggódok majd a későbiek miatt...
2011. ápr. 11. 14:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom...ezzel el lehet menni orvoshoz?
2011. ápr. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gáz. :D Borotváld le,ha zavar. :)
2011. ápr. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne borotváld mert ha netán-tán együtt leszel egy nővel (szexre értem) akkor nagyon fájdalmas tud lenni neki hogy a borosták szúrják a hüvelyét,kidörzsöli neki belül és még fertőzést is okozhat a hüvelyben)Szóval inkább próbálj meg valami mást ha nagyon zavar....
2011. ápr. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Enyhén nekem is szőrös ott, én szemöldökcsipesszel szedem ki. Nem igazán fáj. Egyébként a farkam körül is csipesszel szedtem le legutóbb (4 hete), azóta csak 1x szedtem ki újra pár szálat, de azok már sokkal vékonyabb, gyengébb szálak voltak, pedig elég szőrös vagyok, és ez az 1 szedés is úgy néz ki eléggé meggyengítette a szőrzetem.
2011. ápr. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!