Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Sárgás váladék jelent meg a...

Sárgás váladék jelent meg a nemi szervem végén. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Kb 1 hete voltam 1 lánnyal és most életemben először nem védekeztem, a lány pedig eléggé kicsapongó életet él, nem szeret óvszerrel szeretkezni, ami növeli annak az esélyét, hogy elkaphattam tőle valamit. Aki tud segíteni, annak előre is köszönöm.
2009. márc. 2. 07:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Minél hamarabb keresd fel a nemibeteggondozót. Ha még időben kezdenek kezelni sokkal hamarabb gyógyulsz.
2009. márc. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Na puf, hát lánnyal óveszer nélkül soha ...

Tudod ugye milyen veszélyes lehet egy nemi fertőzés? Mármint nem csak nemileg, hanem ugye ismered az esetleges agyra gyakorolt "mellékhatásait" is stb, úgyhogy mninél hamarabb menj el bőrgyógyász-nemibetegondozóhoz!!!! Tuti h valami nincs rendben, és óvszer meg ezentúl kötelező jelleggel legyen nálad, láthatod .... Egy csajban szinte mindig van valami ...

2009. márc. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs egyéb tünet akkor csak mosakodj figyelmesebben.. és a nem múlik el vagy fáj akkor menj orvoshoz.
2009. márc. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:D ez volt az első kérdésem:D Semmi bajom nem volt, rá egy hétre elmúlt. Köszi a válaszokat:D
2010. jún. 19. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!