Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 14 éves vagyok, az a problémá...

14 éves vagyok, az a problémám, hogy nem húzódik fel rajta teljesen a bőr, ez baj, és még nőni fog?

Figyelt kérdés
2009. márc. 3. 17:40
1 2
 1/14 anonim válasza:
81%
14éves vagy szóval valószínű h igen.
2009. márc. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
köszi az ultra-gyors választ csk hogy amikor feláll és teljesen felhúzom az a kis bőrdarabka nagyon feszül és köszi ezzel megnyugtattál egyenlőre:D
2009. márc. 3. 17:44
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
Az első válaszoló a növekedésre adott választ, a bőrproblémád mindenképpen fitymaszűkület lehet, ezzel orvoshoz kell forulni, mert ez magától nem "jön helyre" !
2009. márc. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
még 2 kérdés bocsi a sokért csk ideges vagyok ezek miatt és már moderáltak ki vmi miatt kérdéseimet pedig semmi kül-t nem írtam csk ilyesmit egyik h merevedésnél nem összehúzva 12cm az átmérő ha jól mértem NORMÁLIS EZ? a hosszúságot pedig honnan szokták elkezdeni mérni? ugy értem h helyileg nem időileg:P
2009. márc. 3. 17:55
 5/14 anonim ***** válasza:
68%
Igen ez valszeg fitymaszükület.Menj el orvoshoz a doki majd leveszi.
2009. márc. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Ne haragudj, dene a hosszával foglalkozz, hanem a fitymaszűkülettel, mert az komoly probléma, akadálya lehet a szexuális életnek is, és higiéniai szempontból is káros!
2009. márc. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
bocsi de még1 kérdés hogy nagyon érzékeny a péniszem bőr által védett része az érintésre szárazon nedvesen nem annyira ez mindenkinél így van és majd elmúlik vagy ez csak nálam van valami betegségszrű? remélem elöbbi + a jobb makkom még régebben beütöttem és ha nyomás éri még ma is fáj meglehetne vhogy szüntetni? NEM leoltásokat kérek nemtudom hogy ti mi mindennel foglalkoztatok ilyen korban már aki leoltott...
2009. márc. 3. 18:07
 8/14 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj, itt senki nem "oltott le", a problémádra írtuk, hogy menj orvoshoz, mert ez nem fog magától megoldódni.


Az utolsókérdésedre a válasz igen, szárazon a makk érzékenyebb, mint nedvesen, van akinek ez kellemetlen is lehet, ez egyéni érzékenységtől függ

2009. márc. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
"Ne haragudj, dene a hosszával foglalkozz" erre a fél mondatra gondoltam és még1X köszi a válaszokat csak anyum azthiszi hogy még olyan vagyok mint 1 kisfiú és ő nem is tud semmiről mivcel falun lakunk csak az ő segítségével tudnék urulógushoz eljutni mellesleg nővér a faluban az orvos mellett és nemmerek neki szólni
2009. márc. 3. 18:15
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát nekem még pár éves koromban volt ilyen megcsinálták állítólag gyorsan és rendesen működik minden mérettel sincs gond szóval irány a nővérke aztán majd az megmondja.
2009. márc. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!