Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha a pénisz alakja (görbe)...

Ha a pénisz alakja (görbe) nem okoz nehézséget szex közben?

Figyelt kérdés
2009. márc. 4. 00:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Sőt! Mivel a lányok sem nyílegyenesek befelé, hanem... hogy is mondjam :) ... ők is "ferdék", így passzolnak össze a leginkább. Volt már részem egyenes pasiban, hát elég rémes tudott lenni néha.:(
2009. márc. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj! Nem!
2009. márc. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Az én párom (aki mellesleg az első válaszoló), kifejezetten szereti, hogy az enyém görbe. De az előző b.nőimnek sem okozott problémát és nehézséget!:-)
2009. márc. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Életem legnagyobb gyönyöreit egy görge farkú fiú szerezte nekem. örök bizsergés, ha rá gondolok, tökéletes a g-pontnak! Imádni fogja a barátnőd! Hajrá!
2009. márc. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ok...de hogy jó? Ha balra, jobbra, fejem felé, vagy lefele görbül?
2009. márc. 16. 00:02
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem lefelé görbül,régen rettenetesen féltem összejönni egy lánnyal emiatt,hogy mit fognak majd mondani,de utána jöttem rá hogy ez nem hátrány hanem előny,úgymond "kutya pózban" szinte elolvadtak a csajok,és a feleségem is valóban élvezi a sexet.
2009. júl. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
nekem is görbe., a ,,makkk rész" van balra görbülve.. de még nemvolt rá pnasz, a koton ugyan ugy jó.. és a sex is jó
2009. okt. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Elég gyakori ez, ha nem extrém nagy a görbület, akkor semmi gond. Ha muszáj, meg lehet műttetni, de nem hiszem, hogy indokolt.
2009. dec. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A Császár válasza:

"Életem legnagyobb gyönyöreit egy görbe farkú fiú szerezte nekem. örök bizsergés, ha rá gondolok, tökéletes a g-pontnak! Imádni fogja a barátnőd! Hajrá!"


Hát ez igazán jó hír. :))

Én is sokat aggódtam rajta, hogy jajj görbe mi lesz most?

De most hogy olvasom, hogy ez inkább előny, már nem aggódom, különösen hogy a hossza 23cm. :)

2014. szept. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Okozott végül nehézséget? ;)
2021. júl. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!