Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gyakori vizelés és utócseppek?...

Gyakori vizelés és utócseppek? Mi a tendő?

Figyelt kérdés

25 vagyok.

Gyakran kell vizelnem.legalábbis szerintem.A gimiben nem volt igy.Akkor kezdődött amikor új suliba mnetem.

Meg hiába rázom a vizelés vgén mindíg van még pár csepp,olykor több.ez zavar a legjobban. Ki kell facsarni az utolsó cseppeket is különben a naciba megy. De tényleg csak cseppekről van szó.

Most ülő munkám van és egyénbként sem mozgok sokat.

Lehet,hogy intímtorna kellene?

Esteleg igegi alapon lehet? Izgulós,stresszelős vagyok.Sokmindennel elégedetlen.

Urulógushoz nem szívesen mennék.

Közlik velem,hogy egészséges vagyok énmegelőtte mindeféle megalázó borzalomnak teszem ki magam. Hát még nem vagyok kész rá.


2009. márc. 4. 22:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Pedig csak egy urológus tudna jó választ adni a kérdésedre (megtalálni a problémád okozóját). Ha belegondolsz, hogy ő ezt csinálja nap mint nap, gyakorlata van, stb., akkor már rögtön nem olyan megalázó.


Egyébként nézzél szét az interneten, hátha találsz magadnak egy szimpatikus urológus nőt/férfit, és menjél el magánrendelésére, ott általában kedvesebbek, figyelmesebbek az orvosok.

2009. márc. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Kedves barátnőm hónapok óta tartó hasonló tünetekről számolt be: gyakori inger, csöpögés. Küldtem orvoshoz, helyette egy intimtornászhoz ment. Tünetei javultak de nem szűntek meg. Küldtem orvoshoz, nem mert elmenni, rábeszéltem. A hasi UH, ami nem egy megalázó vizsgálat, egy teniszlabda méretű daganatot mutatott ki a hólyag felett. AZ nyomja, azért a gyakori inger, a csepegés. Valószínűleg a daganat jóindulatú (az előzetes vizsgálatok szerint), de mi van, ha NEM???

Jobban jársz, ha elmész. Urológus Urolax vagy Ditropan nevű gyógyszert is írhat, ha a csepegés simán inkontinencia miatt van, de ha súlyosabb a baj, azt is csak ő fogja észrevenni.

Jobbulást!

2009. márc. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Intimtorna szerintem segíthet, főleg az ún. PC izmot tornáztasd, ezt úgy találod meg, hogy többször megállítod a vizelést a "folyamat" közben. A stresszelés jól látod, nem tesz jót, egyik szervednek sem, próbáld meg valahogy feloldani őket, és máshogy reagálni stresszhelyzetben! Remélem segítettem vmit. Üdv.!
2009. márc. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ilyen helyzetben tényleg csak urulógus mondhat biztosat.
2009. márc. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

urulógussss áááááááááá

Nem akarom.

Nincs vizelettartási gondom.

Csak szerintem gyakran kell.De jön is.nem csak az inger van meg. És után nem elég megrázni.Annál több vanbenne.

Lehet,hogy nekem is elgyengültek az izmaim?

2009. márc. 5. 19:38
 6/15 anonim ***** válasza:
Gratulálok, mit kell rinyálni egy szimpla orvosi vizsgálattól, ha az életed múlhat rajta? Nem vagy már gyerek, fogd magad, menj el a dokihoz, vagy ne rinyálj.
2009. márc. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Jó hír, nem feltétlenül baj, ahogy az inkontinencia tanárom mondta: A férfiúi türelmetlenség áll a hátterében. Pár csepp még normális lehet, ha nem rázod ki rendesen. Mindenesetre, ha ezt zavarónak találod, vagy nagy mennyiségű vizelet csepegést tapasztalsz tényleg menj el urológushoz.
2009. márc. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

23:10

Csak pár csepp.Hol több hol kevesebb,de sose nagy mennyiségű.

Miféle türelmetlenség???

2009. márc. 9. 18:59
 9/15 anonim ***** válasza:
Konkrétan arra gondolok, hogy nem rázod esetleg ki alaposan, de mivel a férfi húgycső 25-30 cm hosszú szinte lehetetlen tökéletesen kiüríteni. A locsolócsőben is mindig marad vissza locsolás után víz. Csak erre gondoltam.
2009. márc. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Szerintem rázogatom eleget.

Lasabb vagyok,mint a legtöbben. Az is lehet,hogy ők kapkodnak. rázom,nyomogatom csak,hogy minden csepp távozon.

2009. márc. 16. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!