Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 15 évesen mennyi a valószínűsé...

15 évesen mennyi a valószínűsége a hereráknak?

Figyelt kérdés

Még egyszer 6-7 évesen műtöttek (az egyik herém nem szállt le) ez növeli a hererák kockázatát?

Valamint az önkielégítés növeli, vagy csökkenti a hererák kockázatát?


2011. ápr. 22. 12:36
 1/6 A kérdező kommentje:

Ja, és tapintásra (önvizsgálatkor is) nagyon érzékenyek, és tompa hasi fájdalmaim vannak.

Valamint még egy kérdés, hogy mik a tünetei?

2011. ápr. 22. 12:37
 2/6 anonim ***** válasza:
A le nem szállt here növeli a kockázatot igen. Bármelyik életkorban előfordulhat. Szerintem menj orvoshoz magánrendelésre, mert ha nincs semmi gáz akkor megnyugszol. Amennyiben baj van, időben legyél és a doki azon lesz, hogy meggyógyítson. Mielőtt valaki utánam hozzászóló kukorékolna, hogy mit okoskodok, elmondom, hogy alig több, mint 1 éve estem túl a hererákon és rendesen utánajártam a dolgoknak. Tünetek: éjszakai izzadás rendszeresen, mint amikor lázas vagy és beveszel lázcsillapítót, egyik here keményebb vagy puhább lesz, csomó rajta, benne vagy a zacskóban. Alhasi tompa fájdalom, húzó érzés, elnehezülés érzése a zacsiban. Lehet, hogy semmi tünet nincs kezdeti stádiumban (hónapokig). Menj orvoshoz, ha nem vagy biztos magadban. Végszóként az orvosom azt mondta, hogy napok és hetek is döntenek ilyen esetben életről vagy halálról. Gondold át.
2011. ápr. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A hererák tipikusan a fiatal férfiak betegsége. Te pont most értél a rizikós kórba. Az is igaz, hogy bármilyen korábbi hereprobléma, hereműtét rizikófaktor, de ha a családban már volt, az is.

Önkielégítés jótékony hatásairól még csak a prosztata kapcsán hallottam eddig.

2011. ápr. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem van a zacsiban (mindkettőben) csomóféleségek... viszont nincs többi tünet. Én 17 vagyok

2011. ápr. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó. Valószínűleg a mellékherét vagy az érköteget tapintod csomónak, szerintem semmi vész, bár, ha nem vagy biztos benne menj el egy urológus magánrendelésre és hidd el rendes vizsgálat lesz. És megnyugodhatsz.
2011. ápr. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, ezen már én is gondolkoztam :)
2011. ápr. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!