Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mikorra fog kinőni úgy az...

Mikorra fog kinőni úgy az arcszőrzetem hogy borotválkozni kellesz?

Figyelt kérdés
Szóval most vagyok 13éves már a bajszom nagyon látszik már szinte kézzel fogható és már az államon is látok fekete szőrzetet .
2011. ápr. 23. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor kell elkezdeni borotválkozni mikor már nem ez a kis pihéd lesz hanem kemény bökős szőrzet.
2011. ápr. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez teljesen változó. Van akinek már 14 éves korában serceg az arcon végighúzott papírlap, más meg még 20 évesen is csaj a bajszát borotvátja kéthetente.

Eltérő az arcszőrzet növekedése is, van akinek sose lesz teljesen összefüggő.

2011. ápr. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
20%

Mjuk nem értem miért kellenék ahhoz, hogy te borotválkozzál... az a te saját magányügyed. (..amúgy meg ne szokd meg a sok hüle magyartalan divatszlenget.)


Sztem 13 évesen még igen korai lenne borotválkozni. A helyedben hagynám, mert úgyis visszanő és mert utána a durva szőrvégek sokkal szúrósabbak lesznek, mintha nem borotválnád. És hidd el, ebben a korban még a csajok imádják az ilyesmit, pláne, ha jól is áll. Sztem te még ne gondolj a borotvára, és ne gondold azt, hogy azért te még gyerekesnek tűnsz, hogy nem tudsz borotválkozni, (pláne, ha még jól is áll neked...)! Tanuld meg kiélvezni azt, hogy már kezdesz szőrösödni! Én pl. alig vártam, hogy kiszőrösödhessek, és szerencsére ritkán kell borotválkoznom, mert nekem jól is áll, és alul se borotválom...de ez én vagyok.


Azt döntsd el, neked mi állna jobban!?

Egy biztos, a bajusz és a fanszőr az régen is és most is sokkal férfiasabb, mint a "kisfiúkuki"...

2011. ápr. 24. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!