Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogy néz ki egy hímvessző...

Hogy néz ki egy hímvessző amikor gombás?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek valószínű hüvely gombája van, elkaphattam tőle. Mert korábban is volt neki, ég , viszket neki. Ilyen vörös hólyag szerű bubok vannak a makkomon és alatta. Vajon ez gombás fertőzés? Menjek orvoshoz én is? Canesten az jó külsőleg az tom.
2009. márc. 5. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
"sajnos" nem tudom, hogy néz ki, de ha a bnődnek hüvelygombája van és nem védekeztetek, akkor 100% h elkaptad... ne habozz irány az orvos!
2009. márc. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
igen, akkor elkaptad tőle. Piros hólyagok jelennek meg a pasi farkán is és viszkető később hámló lesz.Kenjétek és igazából még bnődnek nem múlik el addig nem kéne együtt lennetek, de ajánlom bnődnek a canesten kombit, az hatásos és jobb mint a krém.
2009. márc. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Irány a nemi beteg gondozó mindkettőtöknek!
2009. márc. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Canesten belsőleg is jó. Előfordul az ilyen, orvos is azt a krémet fogja felírni, kenegesd azzal 3-4 napig (napi 2-3szor ujra de elotte mosd meg). Barátnőd is használjon valamit.
2009. márc. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen hogy a barátom elkapta tőlem. Neki a makkja pirosas volt, égett és kicsit viszketett. Canesten krémet használt és pár nap alatt elmúlt neki. De nem biztos hogy canesten-nel ki tudjátok kezelni magatokat, akkor orvoshoz kell menni.
2009. márc. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!