Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez fitymaszűkület? (Kérdésed...

Ez fitymaszűkület? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Olvastam sok ilyen kérdést, de most konkrétat kérdezek. Nem tudom, hogy fitymaszűkületem van-e. Alapállapotban minden tökéletesen rendben, merevedés közben a makk aljáig tudom visszahúzni, tehát még pont visszamegy alá és a makk megtartja, nem csúszik vissza, viszont a makk tövét ugyebár nem látni, ami szerintem nincs rendjén. Szeretkezés közben nem okozott problémát eddig, de hát ki tudja, mert szerintem nem normális így.


Ha több infó kell, írjatok és válaszolok!


2011. máj. 16. 15:55
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy ugyanaz e a kettő, de nekem a fitymafékem rövid szerintem.
2011. máj. 16. 15:59
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális.
2011. máj. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak azért, mert haveromtól kérdeztem és neki pl. még merev állapotban is majdnem teljesen visszamegy, vagyis rendesen látszik a makk töve. Meg attól tartok, hogy egy szűkebb csajnál már gondok lehetnek. Viszont mondjuk ha megreped a fékem, legalább nem kell orvoshoz menni:D
2011. máj. 16. 17:08
 4/8 anonim válasza:
Amíg nem fáj, ne bántsd!
2011. máj. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nézd meg az alábbi topikot.

Lesz benne három link, amelyben a 2. alatt találhatsz leírásokat arra, hogy milyen problémáid lehetnek, ezek alapján talán tudsz is választ találni arra, hogy mi bajod lehet, ha van!? De ha nemm, akkor is van lehetőség privátban kérdezni.

2011. máj. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..

Erről a topikról beszéltem. (Előző voltam)

2011. máj. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Üdv! Megnéztem a linket és nekem valószínűleg a fitymafékemmel lehet baj. Nem vészes, de egy kicsit lehet rövid. A makkomat nem húzza le (vagy nagyon minimálisan, ami fel sem tűnik), viszont a hátrahúzott bőr gyűrűként tulajdonképpen fennakad a makk tövén (így nem is csúszik hátra), mert nem tud kisimulni teljesen a fitymafék mérete miatt. Ez persze nem probléma, mert tudomásom szerint nem mindenkinek simul ki rendesen, de lehet azért mégis kéne vele valamit kezdeni.
2011. máj. 22. 21:15
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor viszont vágasd át az urológussal, mert ha rövid, és húz/feszít, önmaga alá húzza a makkodat (ami így előre bólint), akkor aktus közben uígy viselkedhet, tehát fájdalmas lehet a szex. Vagy ha ez nem is, de egyszer csak elpattan, mint a cselló húrja, és szemközt csap. XD

És ha elszakad, akkor az vérzik rendesen, és nem kizárt, hogy te magad is a partnereddel együtt halálra rémültök a bőséges vér láttán.


A beavatkozást a TB is finanszírozza, és úgy tudom, alig fájdalmas. De az általam belinkelt topikban részletesebben is ott van minden.

2011. máj. 31. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!