Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kiskoromban kb 5-6 évesen...

Kiskoromban kb 5-6 évesen fitymaszűkülettel műtöttek, emlékszem amikor először lehúzta fitymát az egész makkom kék volt, azóta rendesen alaposan megmosom a mindig, és már olyan amilyennek lennie kell, de most 16 évesen is még nagyon érzékeny?

Figyelt kérdés

Ha lehúzom a fitymát és úgy "rakom el" elég kellemetlen ha hozzáér a alsógatyához, meg ha picit nedves és megérintem akkor is kellemetlen mikor elveszem az ujjam.... szóval mit ajánlotok, mit csináljak vele hogy ne legyen ennyire érzékeny?

Amúgy merev állapotban csak kb a makk feléig húzódik a fityma de könnyen hátra tudom húzni...


2011. máj. 21. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Az ismerősömnek is volt gyerekkorában ilyen műtéte.Nemrég elment orvoshoz és újra meg kellett műteni.
2011. máj. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de tuti nem fitymaszűkölet mivel merev állapotban is fájdalommentesen könnyedén hátra tudom húzni. A makkom érzékenysége a fő bajom
2011. máj. 21. 12:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Erre én is hallottam hogy valakinek érzékeny a makkja és sokszor csak évek múlva tűnik el ez a tűnet.Szerintem a háziorvosad is megkérdezheted róla,nem tud e kenőcsőt vagy valamit,ő is megnézheti akár.
2011. máj. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
61%

Nekem is ilyen érzékeny volt, úgy 13-14 éves koromra múlt ez el. Nem emlékszem már pontosan. Arra viszont igen, hogy próbáltam úgy eltenni, hogy a fitymát hátrahúzva, először kellemetlen volt aztán már megszoktam és abszolút nem volt már vele semmi baj, és talán ennek következtében múlhatott el az érzékenység is, ezután már 'normál állapotban' hordtam,. Egyébként nekem is volt fitymaszűkület műtétem kb. 3 éves koromban.

18/F

2011. máj. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!