Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszukuletem lenne vagy...

Fitymaszukuletem lenne vagy az van?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


a bor csak a kozepeig jon fel es ott megall tovabb is szelesedne de nem tud mert h a bor ott kozepen szoritsa es a fejet huzza hatra, szeretkezesnel is csak addig megy be meddig a bor hatra csuszik tovabb mar faj az urologus azt mondta h nincs semmi baj vele de azert ti is szoljatok hozza


2009. márc. 14. 23:14
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
hát, szerintem az urulógusra hallgass, mert itt nem fogják nála jobban tudni. de tény, hogy nem normális ha csak a közepéig megy, menj el egy másikhoz is azért, mert ez magától nem fog elmúlni
2009. márc. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Van egy enyhe szűkület, és szerintem a fitymafék is rövid
2009. márc. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%

Hát, ez nem valami vastag.

Vilma, 51

2009. márc. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

fitymafek el szokott szakadni sokszor nem kellemes el megyek mas urologushoz


ja es az utolsonak csak annyit nem vagyok csodor h vastag legyen es jol tudom hasznalni mert kicsi es jatekos nem nagy es bal*fa*sz

2009. márc. 14. 23:45
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom milyen urosógusnál voltál, de nekem is pont így nézett ki és az fitymaszűkület volt. Engem annak idején körülmetéltek, mert jobbnak láttam. Nem bántam meg.
2009. márc. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez valószínűleg fitymaszűkület, de valószínűleg a fék is rövid. Előbbi, ha nem súlyos, akkor "egy kis gyakorlással" megoldódhat, illetve krém is segíthet (a körülmetélés elkerülhető). Utóbbihoz viszont szükséges a műtét.
2009. márc. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

az enyemrol van az egesz kep ugy hogy vagy krem vagy orvosi beavatkozas!!!

milyen "gyakorlattal" hozzhato helyre

2009. márc. 17. 12:15
 8/10 anonim válasza:
a képeket inkább nem nézem meg, de leírás alapján nem feltétlenül szűkület, lehet csak a fitymafék rövid, ez sok embernél előfordul, pár perces rutinműtét, kapsz egy szurit, érzéstelenítésül, utána egy doki egy lézeres dologgal elvágja a rövid féket, utána picit érzékeny lesz pár aktusig, aztán tökéletes. Ha ekkor sem akar hátra menni, esetleg szorít, akkor szűkület is van, az metéléssel oldható meg, az is megszokás kérdése.
2009. aug. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Azt szeretném kérdezni hogy hogy döntöttél mert nekem is ugyan ilyen gondom van és nem tudom hogy mit csináljak
2010. márc. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

doki javaslata a mutet volt es meg is lett a mutet

nem fajdalmas csak az erzestelenito be adatasa azutan mar csak semmi erzesed nincs


megjavult az eletem sokkal jobb minden

2010. márc. 19. 17:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!