Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Stressz, félelem miatt mereved...

Ady92 kérdése:

Stressz, félelem miatt merevedési zavar lépett fel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel kb. fél éve vagyunk együtt. Mindketten 19-et töltjük idén. Ő még szűz, én anno 17 évesen lefeküdtem egy 16 éves lánnyal párszor. Szerelmi kapcsolat nem volt köztünk, csak is a szex miatt jártunk össze. Gyakran buliban találkoztunk össze, ahol nem kis mennyiségű alkohol volt már benne, és utána szexeltünk. Rendszertelenül, sokszor részegen, előre megbeszélés nélkül mentem hozzá, ill. jött ő én hozzám. Akkor jó bulinak láttam ezt, mai fejjel nem vagyon az ilyennek híve. (Igazság szerint most már inkább szégyellem, ezt a fajta múltat.)

A mostani barátnőmmel néhány hét után már elkezdtük a szokásos kis pettingeket, majd egyre több dolgot próbáltunk ki, kivéve a szexet. Kézzel, szájjal, nyelvvel kielégítettük egymást. Kb 2 hónap után szerettünk volna szeretkezni először, de ez nem jöhetett létre, mivel az én kezemről egy fajta kiütést Ő elkapott a nemi szervéhez, és szerette / szerettük volna megvárni, míg ez a probléma teljesen elmúlik. Mostanra ez szerencsére elmúlt, egészséges teljesen. A hétvégére beterveztük, hogy megejtjük az első közös szexuális élményünket. Halkan zenét kapcsoltunk, gyertyákat gyújtottunk, előtte többször megbeszéltünk mindent, hogy fel legyünk készülve. Nagyon izgultam, hogy minél jobban megfeleljek neki, minél emlékezetesebb legyen neki az első közösülés. Az előjáték során a már korábban kitapasztalt módszerekkel izgattam, és Ő is engem, nagyon jól indult minden. Azonban egyre idegesebb lettem, nagyon meg akartam felelni neki. Valószínűleg ennek lett az a következménye, hogy mikor a gumi felhelyezéséhez érkeztünk, akkora elmúlt a merevedésem. Abban a pillanatban. Előtte teljesen tökéletes volt, amilyen szokott, tényleg nem volt vele probléma.

Nagyon kiborultam, barátnőm próbált megvígasztalni, és nagyon megértő velem, nem csinált problémát egyáltalán a dologból. Később a jól megszokott módon kézzel kielégítettük egymást. Ez alatt ismét tökéletes volt a merevedésem. Következő nap ismét megpróbáltunk a közösüléssel, de ismét az óvszer felhelyezésekor elmúlt a merevedésem.

A szervi problémát véleményem szerint kizárhatom, mivel eddig sosem volt ilyen bajom a pettingek során.

Biztos vagyok benne, hogy a stressz miatt adódott problémám. Az első éjjel azon aggódtam, hogy jó legyen neki, meg nehogy túl korán elélvezzek, nehogy elszakadjon a gumi, és hasonlók. A másodikon már alapból szabályosan féltem, hogy nehogy megint elégtelen legyen a merevedésem. Barátnőm szerint remegtem az idegességtől.

Nagyon kedves velem, igazán szeret engem, és én is Őt, és akarjuk is a szexet mindketten. Most azonban teljesen kétségbe vagyok esve. Nem tudjuk, hogy mit kellene tennünk?! A stressz, a félelem leküzdése a megoldás, ebben szinte biztosak vagyunk. De egyszerűen nem tudok a félelem fölé kerekedni. Kaptuk már azt a tippet, hogy az aktus előtt gyertyafény mellett üljünk le beszélgetni, és közben 1-1 pohár bort fogyasszunk el, mert az segít a stresszoldásban. Ebben lehet igazság? Vagy mi a megoldás? Hogyan küzdjük le a félelmemet?

A válaszokat előre is köszönöm!


2011. jún. 6. 13:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne stresszelj... Nem értem mi a para, főleg ha te már voltál csajjal... Attól a csaj is parázik csak. Neki is túl kell esni az elsőn, lehet akár milyen zene, meg gyertya meg minden lehet akkor is szar lesz neki meg ez fordítva is igaz... No para...
2011. jún. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy nem szabadna stresszelnem. Mégis parázok valamiért. Egyszerűen annyira meg akarok felelni Neki, hogy végül felsülök.

Igazából nekem a stressz leküzdéséhez lenne szükségem valami megoldásra. Tudom magamról, hogy mindig, mikor valami új, kevésbé, vagy teljesen ismeretlen dolog történik velem, akkor parázok, és szinte magamon kívül kerülök. Ilyenkor, ha visszagondolok, szinte nem is értem, hogy hogy fordulhatott elő pont ez, pont én velem. De mikor az ágyban voltunk, akkor meg egyszerűen nagyon megijedtem. Talán azért, mert túllihegtem ezt az egész dolgot.

Viszont most, hogy ez így történt, fellépett a következő félelmem. Most már attól parázok, hogy nehogy megint felsüljek, és elégtelen legyen a merevedésem.

2011. jún. 6. 13:52
 3/11 A kérdező kommentje:
Jah, és még valami! 2 hete sikerült egy szépet esne motorral, ezért a lábam le van rögzítve, nem tudom a térdem hajlítani, stb. Naponta 1 véralvadásgátló inekciót kapok. Ennek esetleg lehet köze a problémához?
2011. jún. 6. 16:31
 4/11 anonim válasza:
Ismerős helyzet, a volt barátnőm az első együttlétünket rosszul reagálta le, utána mindig görcsöltem és csak nagyon ritkán tudtam megfelelő merevséget elérni, urológusnál voltam de a szervi bajomat kizárták. A barátnőm meg annyira "megértő" és "támogató" volt, hogy el is hagyott...
2011. jún. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

És azóta? Másik barátnő van / volt? Ha igen, akkor vele is fennáll a probléma?

(Mellesleg szerintem szerencsém a szerencsétlenségben, hogy ilyen nagyszerű barátnőm van. Én teljesen kiborultam, mikor másodszorra sem sikerült. Ő átölelt, és a fülembe suttogta, hogy nem fog sosem elhagyni, megpróbáljuk még párszor, pár féle képpen, és ha nem megy, akkor orvoshoz fordulunk. Szóval úgy vélem, hogy maximálisan szerencsés vagyok.)

2011. jún. 6. 17:09
 6/11 anonim válasza:
Azóta nem volt senkim, nem is nagyon keresek, kicsit elegem lett a párkapcsolatokból.
2011. jún. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Szerencsés ember vagy, sajnos én nem fogtam ki jó embert magam mellé, rendkívül önző volt és hisztizett ha valami nem úgy sikerült, ahogy ő szerette volna. Lelkileg teljesen tönkrevágott.
2011. jún. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Hello, megoldodott mar a problemad?


Ismeros helyzet, csak nalunk forditott nemmel. Nagyon szuper a baratnod, hogy ilyen turelmes Veled, es igy szeret, ez nalunk is igy volt es van. Es lesz is(: Nalunk sokat segitett a turelem, es ahogyan mondani szoktak, rozsat is termett(: szerintem a paradat probald a baratnod megertesevel es turelmevel kioltani. Nalunk ez tudat alatt ment, azt hiszem, igy visszagondolva jovok ra, hogy ez leht megoldas...

2011. júl. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Sajnos nem oldódott meg a probléma. :( Mikor a kérdést írtam, akkor sok soron átbeszéltük a dolgot, és arra jutottunk, hogy várunk, amíg túl leszünk az érettségi vizsgáinkon, mert az is stresszt okoz. Sokszor átbeszéltük a történteket, mindig megértő volt velem, és most is az. A héten talán el tudunk menni egy tanácsadóhoz, aki talán segít megoldani a problémát.

Illetve közben rájöttünk más dologra is. Könnyen előfordul, hogy félreértettük a problémát. Anno előző kapcsolatban nem volt gondom sose. Viszont nem óvszert használtunk, hanem fogamzásgátlót. És most se lenne gond gumi nélkül. Az előjáték során semmi gond sincs. Arra gondoltunk, hogy próbáljuk meg gumi nélkül. Egy nagyon kicsit bent volt már a hüvelyben, de akkor vissza az egész, mert felelőtlenség lett volna védekezés nélkül csinálni.

Egyszerűen nem tudom megfejteni magamat. Talán az "orvos" segítségével, és közös akarattal megoldódik a probléma. Remélem minél előbb.

2011. júl. 4. 18:59
 10/11 anonim válasza:
Remélem, azóta jutottatok valamire! Nálunk amúgy ez is fordítva van, gumival esélytelen. Mármint nem miattam, a lány miatt. De gondolom a barátnőd nem akar gyógyszert szedni... Mit mondott a tanácsadó?
2011. szept. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!