Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen betegségek illetve...

Milyen betegségek illetve rendellenességek vannak, amik egy pénisz görbeségét okozhatják?

Figyelt kérdés

A párom elmondása szerint nek mindig is olyan volt, hogy derékszögben félbegörbült lefelé. Ezt okozhatja érelzáródás vagy bármi.

Engem eddig nem zavart, de ugy érzem őt eléggé bánthatja és emiatt egyre nehezebben veszem rá az együttlétre.

Milyen megoldások vannak rá a mai hiper szuper lézer korszakban, hogy ne féltsem a impotenciától?


2009. márc. 19. 17:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen lehet veleszületett, vagy idővel alakulhat ki bizonyos hegesedések miatt. Én kétfajta kezelésről tudok: a műtét (melynek komoly szövődményei lehetnek), illetve a másik, bár ez kevésbé elfogadott, hogy egyébként bizonyos pénisz növelésére alkalmas eszközt úgy állítja be, hogy pár hónap alatt. Ha viszont neked nem okoz gondot, és neki sincsenek emiatt fájdalmai, akkor valahogy el kellene vele fogadtatni.

Szerintem más is lehet a háttérben, amiért nehéz rávenni az együttlétre, hiszen mint írod is, nem most alakult ez ki.

2009. márc. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

igen előfordulhat más is. de félrelépésre soha nem lenne ideje. munkahelyére oda visza időben érkezik és náluk nincs Női munkaerő mert gépekkel dolgoznak.

Itthon sincs semmi furcsa. egyszerüen mikor meglettek a gyerekek nem volt megoldható az együtt élés igy havonta egyszer utazott hozánk.

szerintem erre átállt, és emiatt nincs igénye a több együttlétre.

e-mellett csak még plusz,hogy nem érzi magát jónak.

pedig statisztikáka tolvasva meglepődtem, hányan nem jutnak el a csúcsra, nekem nincs panaszkodni valóm mellette.

2009. márc. 24. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!