Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem volt még magömlésem. Miért?

Nem volt még magömlésem. Miért?

Figyelt kérdés

14,5 éves vagyok, de még sohasem keltem nedves lepedővel.

Maszturbálás végén jön sperma.

Nem kések egy keveset?


2009. márc. 19. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha rendszeresen maszturbálsz kicsi az esélye az éjszakai magömlésre.

Nem késel semmit mivel spermád már van.

2009. márc. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Nekem se volt még sohasem, csak maszturbálás során! :D Ez egyáltalán nem baj! Nem feltétlenül muszály összepiszkolnia az ember szervezetének a lepedőt álmában! Én például már első osztályos koromban rájöttem a maszturbálásra! Az érzés megvolt, csak nem jött semmi! Hatodikos koromban (12 évesen) jelentek meg az első cseppek! Szóval ne aggódj! :D 16/F
2009. márc. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Soha nem nedveztem össze a lepedőt. Nem is kell... az a luzereknek való akik nem maszturbálnak
2009. márc. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az gáz ha erre vágysz!17 leszek és nekem se volt még soha mert hamarabb rájöttem a maszturbálás örömeire.Neked se lesz mert maszturbálsz.És ha ott van magömlésed akkor semmi gond.
2009. márc. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
11%

Nekem sem volt még soha, pedig jóval idősebb vagyok nálad.

Lehet, hogy az a baj, hogy nőnemű vagyok? :)

2009. márc. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

az ondót az ondómirigyed termeli. az ejakuláció javát ez teszi ki. ha ezt rendszeresen "megfejed" nem fog túlcsordulni, ergo, éjszakai magömlésed sincs

ezzel együtt rendszeres maszturbálás mellett is előfordulhat, de nagyon ritkán

2009. márc. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!