Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületi műtétet...

Fitymaszűkületi műtétet követően mennyi ideig fáj?

Figyelt kérdés

1.Hány napig fog fájni??

2.Adnak ott valami gyógyszert,kérem ami enyhíti a fájdalmat?

3.Ha megmerevedik akkor fog fájni?


2011. jún. 10. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó sokáig, pár hétig biztos, főleg hogy a reggeli merevedések iszonyúak lesznek. Max megmondják hogy milyen fájdalomcsillapítót vegyél, de nem hiszem hogy mást adnának.
2011. jún. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy fitymaszűkületi műtét. Csinálnak bemetszést, akkor gyorsan gyógyul, pár nap alatt. Ha plasztikáznak, akkor kicsit tovább tarthat a gyógyulás, de hát ez sokmindenen múlik, szerintem több héttel kell számolni minden esetben. A részleges metélésnél is sokon múlik, hogy mennyit hagynak, hogy a seb mekkora... csak egy dolgot kerülj el: a TELJES KÖRÜLMETÉLÉST!

Énvelem megcsinálták és nagyon sok szívást eredményez :(

2011. jún. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 TOMAtm ***** válasza:
hetekig és ha felszakad összef*sod magad úgy fáj meg persze csurom vér lesz minden.tesómnak volt hááát nem lettem volna a bőrében egy pár hétig.
2011. jún. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Halisztok!



@ 19:26-os:

"Csinálnak bemetszést, akkor gyorsan gyógyul, pár nap alatt. Ha plasztikáznak, akkor kicsit tovább tarthat a gyógyulás, de hát ez sokmindenen múlik, szerintem több héttel kell számolni minden esetben."


_ Jól mondod, "szerinted". Tudom, jót akarsz, de most sajna, korrigálnom kell téged!


A BEMETSZÉS = FITYMAPLASZTIKAI ELJÁRÁS.

Nincs külön "plasztika", meg külön "bemetszés". A kettő UAZ! Uis a hátoldali vagy a keresztirányú BEMETSZÉS egyaránt a fitymának átalakítása, átformázása, a PLASZTIKA szó jelentése már maga vminek a formálása, alakítása.



********

@ KÉRDEZŐ:

Valóban, olyan nincs, hogy "fitymaszűkületi műtét". A kérdésed stílusából ítélve serdülőkorú fiatalra becsüllek. Pontosítanád, hány éves vagy?



Vannak egymástól különböző beavatkozások, amik másként próbálják uazt a problémát megoldani, orvosolni. Azonban szűkület és szűkület közt is vannak különbségek.

Ha most a kérdésed kifejtésében magára a körülmetélések vmelyikére gondolsz, és végiggondolod magát a folyamatot, akkor pár kérdésedre (pl. 3.) már meg is van a válasz, csak elbizonytalanodsz, mert megerősítést nem kapsz sehonnan.

Az én válaszaim sok -- vmiféle fitymabeavatkozáson átesett -- fiatal tapasztalatának összegzésében így szólnak:


1.) RKM/TKM esetén 3-4 nap--1 hét fájdalmat biztosan ki kell bírni. Bemetszés esetén ez az idő rövidebb.

2.) Ha kérsz, kap6sz. (Aki mer, az nyer.)

3.) Természetesen, hiszen a merevedés feszíti a fitymát. Ezekre inkább hajnalban számíts, vagy ha vmi inger (pl. jó csaj látványa) hatást gyakorol rád, és "engedsz a kísértésnek"! ;-)



A fitymaszűkületeddel kapcsolatban több megoldás létezik, ezekről az alábbi topikban szereplő linkek alatt kap6sz részletesebb és pontos választ:

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..



Bármi kérdésed van, tedd fel bátran!


Üdv: EE

2011. jún. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves E.E!


18 éves vagyok, holnap reggel fognak műteni.Igazából még azt sem tudom melyiket válasszam,egy biztos a metélést nem fogom.

Kicsit fura kérdés, de az melyik eljárás ,hogy ugyan úgy nézzen ki mint bárki másé??

Fájdalom csak akkor lesz mikor ingert kap, vagy egyszerűen minden további nélkül bele nyilalhat a fájdalom?

2011. jún. 13. 10:38
 6/7 anonim ***** válasza:

Na várj! Ez így nekem eleve gyanús.


Ha azt sem tudod mit akarsz, akkor miért mész bele???

Orvosnak előtte nyilvánvaló hogy vizsgálnia kellett, kben nem írt volna ki műtétre. A lapodra vmit rá kellett írnia, és neked mondania kellett volna valamit magáról a beavatkozásról... Neked meg kérdezned kellett volna! Ehelyett SEMMIT SEM TUDUNK arról, hogy mi fog veled történni holnap.

SZERINTED EZ ÍGY RENDBEN VAN??? :-O


:-O A TE TESTED EMBER!!!

ENNYIRE NEM LE7 MIND1, MI TÖRTÉNIK VELE!!!??? <<:-O

HOGY LE7SZ ENNYIRE FELELŐTLEN???



Már bocs, de ha még azt sem tudod, hogy mi lesz holnap, akkor abszolút nem vagy kész a műtétre,... és bocs, ha most rádijesztek, de így öngyilkosság belevágni valamibe! Az eddigi összes esetnél ilyen vége lett, majd pont te leszel a kivétel... mi?


EZT ÍGY NEM LE7!!! >:-O



A kérdésedre csakis és kizárólag akkor le7 válaszolni, ha a képet kitisztítottuk.

Ha így mész el holnap, magaddal baxol ki, tehát én azt tanácsolom, halaszd el a műtétet egy picivel később, mert most nagy ostobaságot készülsz elkövetni önmagad ellen, felelőtlenül!

(Most azzal jönnél, hogy nem le7, mert már ki vagy írva. Elárulom neked azt, hogy ez egy ambuláns beavatkozás, és nem vagy köteles felszállni a műtőasztalra úgy, hogy az orvosod előzőleg nem tájékoztatott téged rendesen és megfelelően, ÉS nem volt időd rendesen átrágnod azt a beavatkozást, ami történni fog veled! És amint az jól kive7ő a félénkségedből és a tájékozatlanságodból, te nem vagy a felelősséged teljes tudatában annak, hogy mi fog veled történni holnap. Ez uis már el van döntve, csak te nem tudod... MIÉRT?... Mert nem kérdeztél rá!)



Írj rám >>privit, benne dobd máá át az egyik csevegő-címed és gyere beszéljük ezt meg MSN-en vagy SkyPE-on!

Asszem ezt érdemes lenne ALAPOSAN átbeszélnie veled valakinek, mert te még nagyon naiv gyerek vagy! Bocsi, hogy ezt mondom, meg, hogy itt vészmadárkodom, de ezek alapján meg vagyok győződve arról, hogy itt holnap nagy vszséggel gáz lesz, ha elmész így...! :-O


Üdv: EE

2011. jún. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kíváncsi leszek, mi lesz...
2011. jún. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!