Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi van ha fitymaszukuletem...

Mi van ha fitymaszukuletem van es nem meteltetem körül magam?

Figyelt kérdés
2009. márc. 21. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Lemondasz a szexuális életről.Ennyi történik.
2009. márc. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Félsz a körülmetélésről? Vagy cikinek tartod? Vagy mi van? 15 perces rutinműtétet kell csak kibírnod! 15 perc miatt lemondasz a szexről?
2009. márc. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Én nem vagyok férfi, de szerintem a körülmetélés és a fitymaszükület műtéti megoldása nem ugyanaz!
2009. márc. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

Én nem vagyok férfi, de szerintem a körülmetélés és a fitymaszükület műtéti megoldása nem ugyanaz!

Hát pedig pontosan azt jelenti. A kérdés még az, hogy milyen mértékű a probléma. Nekem "csak" részleges szűkületem volt, merev állapotban nem tudtam hátra húzni, alap helyzetben nem volt gond. Szóval inkább esztétikai okokból csináltattam.

De ha alap állapotban is gondot okoz, akkor az már gondot okozhat pl. higiéniai szempontból.

Én azt tanácsolnám, hogy menj el egy urológushoz.

2009. márc. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
alap helyzetben nincs gond,akkor minden megy,meg neha amikor allo helyzetben van akkor is hatra birom huzni a bort,amikor pedig csont szaraz akkor faj!!
2009. márc. 23. 15:39
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Akkor szerintem nem lehet olyan nagy probléma, de azért érdemes lenne elmenni dokihoz. Lehet hogy nem is csinál vele semmit csak tanácsot ad, de én elmennék.
2009. márc. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%

A fitymaszűkületet nem kizárólag körülmetéléssel orvosolják.

Épp annyit vágnak le a bőrről, hogy az gond nélkül funkcionáljon.

Nem fognak feleslegesen körülmetélni, persze ha a páciens ezt külön nem kéri.

2009. márc. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt mondják állítólag jobb úgy a szex!!!!
2009. okt. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!