Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez fityma szűkület vagy...

Ez fityma szűkület vagy valami más?

Figyelt kérdés
Lankadt állapotban teljesen a makk alá tudom húzni és még tovább is, de álló állapotban épphogy csak a makk alá tudom húzni és olyankor is nagyon feszülés visszacsúszik kb a makk feléig. Mit tegyek?
2011. jún. 13. 15:24
1 2
 1/13 anonim válasza:
Menj el urulógushoz, majd ő megnézi. De én enyhe fitymaszűkületre tippelek.
2011. jún. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egy dologra vigyázz, hogy ha orvoshoz mész, ne menj bele a teljes körülmetélésbe, nekem azt csinálták és nagyon gáz. A szűkületet meg kell szüntetni, mert az nem jó, ha mereven nem mozog rendesen a bőr előre-hátra, de bemetszéssel, plasztikával, vagy legrosszabb esetben részleges metéléssel megoldható a dolog, nem kell levágni az egészet, ha a doki ilyet akarna csinálni, akkor hagyd ott! És keress normális dokit.
2011. jún. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
És a körülmetélés miért rossz?
2011. jún. 13. 20:13
 4/13 anonim ***** válasza:
Újúj... ömm plz mondjátok azt, hogy 13 évesen még tágulhat a fityma..xDD nekem is ilyesmi.. és betojtam
2011. jún. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mert ha körülmetélnek le vágják a makkod fedő bőrt,a fitymád,és minden műtétnek meg van a kockázata,lehet foltos a makkod akár.Vagy a látvány nem tetszik és azt már nem lehet vissza csinálni,vagy évek hosszú munkája hogy hasonlítson az eredeti állapotához,eleve sokaknak,nőknek nem jön be.Nem igazán lehet az t már visszacsinálni.


De szükületed van,fürdés közben húzogasd a fitymád és lazulni fog pár hét v. hónap alatt a bőrőd és helyre is jöhet.

2011. jún. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mindenképp keres más megoldást a metélés helyett,z-plasztika amivel csak a bőrőn lazítanak,vagy lehet elég kenőcs is.De fitalon,rendszeres húzkodással,ami lassú,óvatos helyre lehet hozni.14 éves kortól elmehetsz egyedül is urologuhoz(mehetsz haverral,bárki elkísérhet,aki megvizsgál de csak majd szülői beleegyezéssel végezhet beavatkozást,szóval csak vizsgálhat.De akár megmutathatod ahová 10 évesen is elmehet egy fiatal a háziorvosodnak,ő is meg tudja nézni és ha kell a megfelelő helyre tud küldeni.De ő is csak megvizsgálhat,ha még nem vagy nagykorú és nem kezelhet csak ha a szülőd beleegyezett.
2011. jún. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

próbáld meg síkosítással is (mondjuk vmilyen vízbázisú krém) akkor is feszül, akkor is nehezen csúszik hátra


ha anynira nem, akkor huzigáld sokat

és nem lesz szükséged semmilyen műtétre

2011. jún. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

13 éves: a vízben ülve húzkodd finoman

vagy hazsnálj vmilyen sikosítót

13 évesen még nem vagy teljesen kifejlődve, nyugi

2011. jún. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
és 15 évesen is még meglehet ezt még csinálni?
2011. jún. 14. 23:50
 10/13 anonim ***** válasza:

Énvagyok a 13 éves.

annyit kérdeznék itt témán belül hogy vízbe álló állapotban húzogassam, vagy mikor nem áll?

2011. jún. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!