Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fityma szükületem van, lankadt...

Fityma szükületem van, lankadt állapotban hátra tudom húzni a bört, bár néha kicsit nehézkes, merev állapotban meg talán a negyedéig vagy addig se! Teljes vagy részleges körülmetélés a jobb? győrben melyik doki az aki szépen dolgozik?

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 20:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is pont ílyen fokú aszűkületem sajnos:( És egyszerűen nem merek belevágni a műtétbe, pedig lassan kikészít. Túl sok rosszat hallottam e téren.
2011. jún. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
hát eddig énse mertem, de végre rászántam magam, márcsak egy jó orvost kellene találnom
2011. jún. 15. 22:14
 3/13 anonim ***** válasza:
52%

Kedves kérdező!


Ajánlanék neked egy személyt, aki ért a témához és szívesen segít bárkinek az ehhez hasonló témákban. Itt a fórumon is megtalálod őt "EE" néven.

Linkelek neked egy topikot, ahol az övé az első hozzászólás, aminek a jobb alsó sarkán lévő "Privát e-mail a válasz írójának" menüponton keresztül tudod felvenni vele kapcsolatot.

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__9..


Fordulj hozzá bizalommal, nekem is rengeteget segít. Ő el tud látni téged tanácsokkal, mert ez egy olyan dolog amit nem szabad elkapkodni. Minden jót a későbbiekben.


D.

2011. jún. 16. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
részleges jobb,de lehet van más lehetőség is mint a metélés,nyugodtan menj el dokihoz ,de mond meg neki hogy minden lehetőségről tudni szeretnél és nem szeretnél metélteni.Orvostudakozóba is google-n belül urológussnak tudsz írni.
2011. jún. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
mennyi idős vagy?KOrábban ezt a húzkodást próbáltad már?
2011. jún. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
17 hát próbálgatom de nem igazán van javulás csak lankadt állapotban könnyebben jön fel de mereven ugyan olyan mint eddig
2011. jún. 16. 18:32
 7/13 anonim ***** válasza:

Akkor minimálisan javult.De menj orvoshoz vele,simán beutaló nélkül eltudsz menni vizsgálatra,csak a beavatkozáshoz kell szülői nyilatkozat.Megvizsgál,te elmondod vizsgálat előtt mi a gond és hogy az érdekelne milyen megoldások vannak,mert nem szeretné metélést.Vannak a metélésen kívül is más megoldások,majd elmondja.Beszéld át,de otthon is nyugodtan ülj le és beszélgess a szüleiddel erről,vagy testvérrel,valakivel beszélj erről és menj el orvoshoz,jön a nyár,ne várj vele,most lesz bőven időd.Ha vársz és nem teszel semmi akkor nem fog meggyógyulni,sőt még rosszabb lehet.


Menj el nyugodtan,akár telefonkönyvből néz ki győri urológusokat és telefonon is előre bejelentkezhetsz,elmondhatod a gondjaidat.,

2011. jún. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
De nem lehet hogy fék próblémád van,hisz lankadtan megy,de mereven nem.Ez akár fék is lehet,olyankor azt átvágják,nyoma nem marad és utána jó,rutin műtét.Szóval mindenképp nézesd meg dokival,ha félsz urológushoz menni,tudom cikin hangzik,de ha jó a körzeti orvosoddal a viszonyod akár neki is elmondhatod mi van,megnézetheted és ő tovább küldhet.
2011. jún. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. már itthon is megbeszéltem szüleimmel a problémát, lehet hogy ciki de akkor is muszáj :) már találtam dokit valószínű h jövőhéten megyek is vizsgálatra.
2011. jún. 17. 19:32
 10/13 anonim ***** válasza:
majd írd meg mi volt,mit javasolt ha nem gond.
2011. jún. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!