Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Férfiak egészsége

A kérdés

Van 1 csomó a mellbimbóm alatt. :S mi lehet az?

kb mogyoró méretű.. 3 éve ott van :S és nagyobb lett a mellem :S

16/F

valami tipp?... apám szerint zsírcsomó csak.. mert neki is volt..

2011. jún. 19. 11:44  Privát üzenet  

A válaszok

Ha 3 éve ott van megmutathatnátok egy orvosnak.

Ez gyneomastia vagy mi lesz...

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2011. jún. 19. 16:38 Privát üzenet

azt gynecomastiának hívják, de ez nem az lesz

szerintem is mutasd meg orvosnak, írd majd meg h mi volt

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2011. jún. 20. 18:17 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
30 éves férfi vagyok, a mellbimbóm visszhúzódott pár napja teljesen, ill egy apró csomót találtam alatt. Mi lehet ez?
Mit tegyek? Mi ez? A bal mellbimbóm alatt kis daganatot érzek, én gyulladásra gyanakszom, de azt se tudom, hogy van-e ilyen, és ha megütöm v erösen nyúlok hozzá akkor fáj is, a...
A jobb mellbimbóm alatt egy kis gümőt tudok kitapintani. Mi lehet ez? Kicsit megijedtem. 17f
Fáj egy kicsit a mellbimbóm, és alatta van egy kis csomó szerűség, de olyan a másik alatt is van? Ugye nem valami baj? 13/f
A bal mellbimbóm mögött van egy kisebb csomó. Nemtomhogy kell lennie, vagy nem de sztem vagy mindkettő alatt vagy egyik alett se. Most hogy is van ez?
Hüvelygomba kezelés alatt, plusz fájó mellbimbók. Lehetséges ez, h fájjon a mellbimbóm mellette? Amugy Canesten kombit használok, plusz cickafark ülöfürdöt

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Férfiak egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!