Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Megnagyobbodott mell (gynecoma...

Megnagyobbodott mell (gynecomastia) eltüntetése, plasztika nélkül. Van rá lehetőség? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

20/F vagyok, már kiskamasz korom óta nagyobb a mellem a kelleténél, meg egy időben túlsúlyos is voltam, amit úgy ahogy sikerült leadnom. Viszont a mellemből semmit nem fogytam és ez nagyon zavar.

A vége valószínű így is plasztika lesz, de addig még szeretnék 10-15 kilót fogyni. Van-e esetleg valami trikó vagy atléta ami "leszorítaná" a mellemet, hogy legalább ha ruha van rajtam ne legyen annyira feltűnő?

Köszönöm a segítséget


2011. jún. 19. 18:43
 1/6 Szancsih96 válasza:
Cicifix
2011. jún. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Egy haveromnak is ilyen gondja volt. Kolis volt mint én és szegényt elég sokat kapatták miatta a koliban, főleg ha zuhanyozni mentünk. Azt mondta neki az orvos hogy majd elmúlik. Elsőben tényleg elég fura volt, azonban most érettségiztünk és mára már kezd elmúlni. Persze még mindig nagyobb melle van mint nekem, de már egyáltalán nem olyan vészes.

Szerintem te is ahogy idősödöl ki fogod nőni, várj a plasztikai sebészettel egy évet. Hidd el 1 év hosszú idő. Esetleg ha tudsz akkor járj el edzőterembe. Ha elkezded az edzést 1 hónap után már észre is veszed az eredményt magadon, persze először csak te. De több idő után már másnak is felfog tünni hiszen formálódsz. Szerintem ha eltöltessz legalább 1 évet edzéssel, biztos hogy javulni fog a dolog, a melled formás lesz, kb mint egy izmos sportos férfi melle. Sőt ha már végig edzettél egy évet edzőteremben, akkor minden téren jobban fogsz kinézni, és persze a közérzeted is jobb lesz. Más ötletem nincs sajnos. Ha pedig szeretnéd elkezdeni az edzőtermi edzést sok sikert kívánok hozzá :) Ha eddig nem edzettél és esetleg gátlásos vagy a melleid miatt, ne legyél az! Először nekem is voltak olyan gondolataim hogy mit keresek én a konditeremben a magam kis vékony ropi testével, meg persze mindenki engem néz, stb... De ezeket csak én képzeltem be, szóval te se légy gátlásos emiatt (Persze csak ha az vagy, nem tudom hogy az vagy e)

Egyébként meg szerintem vannak ilyen férfi fűzők, próbálj arra rákeresni. Csak annyit tudok mondani, várj a plasztikai sebésszel, haveromnak is kezd elmúlni, neked mit mondott az orvos? Ha egyáltalán voltál ezzel orvossal. És kezdj el edzeni, nem ma vagy holnap lesz látható eredménye, lehet hogy fél év múlva, de szerintem megéri!

2011. jún. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Még az iskolaorvos 9. osztályba elküldött orvoshoz, akkor csináltak ultrahangot, azt mondták hogy el kell múlnia. Viszont már 20 vagyok és így hogy fogytam, még nagyobb(nak látszik) mint korábban. Július elejére van időpontom megint, kiváncsi vagyok mit mondanak.

Külföldi oldalon már találtam kifejezetten erre a problémára való "szorító ruhát", de magyar webshopokban nem láttam ilyesmit pedig sokféle kulcsszóval kerestem már.

2011. jún. 20. 01:10
 4/6 anonim ***** válasza:
az a helyzet, hogy ha nagy a melled az azert van, mert ilyen geneket orokoltel, es persze minden ferfinek megno amikor eleri a pubertas kort es par even belul el is mulik.. de ha neked nem mult el, az csak azert van, mert ilyen geneket orokoltel de egyebkent elmult neked is, csak egyszeruen husosabb a melkasod, mint a tobbi embernek. edzessel tudod formalni alakitani stb.. de amint abbahagyod megint visszaal mert hajlamos vagy oda hizni ezert nagy. tehat 2 tuti tipp van erre a problemara. az elso h az edzes resze lessz az eletednek, es minden heten min 3 szor edzel. a masodik az h kb 75 ezerert elmesz egy orvoshoz, aki leszivja rolad a felesleges zsirt, es mivel eltavolitja a kotoszovetek egy reszet, igy sokkal nehezebben, es lasabban fog regeneralodni az a resz es lassabban no vissza, bar ebben az esetben is kell edzened, hogy megtartsd azt az allapotot amit szeretnel..
2012. jún. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az edzés az rendben van, sajnos nekem ennek ellenére is problémát okoz. Ezért keresek valami olyan ruhadarabot ami legalább optikailag javítana rajta.
2012. jún. 17. 19:16
 6/6 anonim válasza:
(mell leszorító pánt) fehér,fekete 6500 Ft
2013. jan. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!