Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fityma szűkület kezelése? -...

Fityma szűkület kezelése? - többi lent

Figyelt kérdés

Üdv


Azt hiszem fityma szűkületem van. Alapjáraton visszatudom húzni de amikor merevedésem van akkor nem húzódik magától vissza és nem is tudom visszahúzni, talán a fékem is rövid.

A kérdésem az lenne, hogy van e olyan kezelés ami körülmetélés szerű illetve 'gyakorlással' lehet e ezen javítani.

Kb 2 hónapja -ha merev- próbálom óvatosan visszahúzni, tágítani és kb félig vissza is tudom húzni de nem nagyon megy tovább. Ettől a 'gyakorlástól' károsodhat a fityma vagy a makk?


A válaszokat előre is köszönöm


2011. jún. 22. 18:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
sokat segítene ha tudnánk a korodat...
2011. jún. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok.
2011. jún. 22. 19:51
 3/14 anonim ***** válasza:
A tágítástól károsodni nem fog, ha csak nem csinálod túl durván és be repedezhet, de a 17 már rég nem az a kor ahol ez normális. Orvosnak sürgősen látnia kéne, az tudna konkrétumot mondani...
2011. jún. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Menj orvoshoz.

Nem muszáj rögtön körülmetéltetni magadat.

Elmondja neked mi a helyzet, ő jobban ért hozzá.

Fitymafék műtét viszont biztos, hogy lesz. Az elkerülhetetlen. Viszont az tényleg egy semmiség. Nekem is volt. 10 perces műtét. Laza.

Lehet azt mondja, hogy körül kell metélni. Kérdezd meg, hogy a részleges nem elég-e, mert ha igen akkor azt csináltasd, akkor még van esélyed visszanyújtani a fitymát, a régi állapotába. Remélem tudtam segíteni valamennyit.

Siess vele, mert minnél tovább húzod annál rosszabb lesz a nemi életedben is és egészségileg is.

2011. jún. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
MINDENFÉLEKÉPPEN MENNY EL ORVOSHOZ!
2011. jún. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Látom elkerülhetetlen az orvos. A fék műtét milyen pl milyen gyorsan gyógyul, kell e kenegetni vagy hasonló?.
2011. jún. 23. 13:20
 7/14 anonim ***** válasza:

szkiével,van ahol lézer segítségével a féket átvágják,ha a google-ba beírod talán még videot is találsz róla.Urológushoz menj el és kérd meg a fityma szükületedre mondja el az össze lehetőséget,mert körülmetélésen kívül fityma plasztikával is lehet javítan a a helyzeten,mond el te nem szeretnéd körülmetélteni magad.Kérd meg meséljen a lehetőségeidről.Ha mindenképpen metélni akarna akkor még mindig fel tudsz egy másik orvost,akár magánt keresni és ki kérni az ő véleményét.gondolt át majd jól a tanácsát és ne dönts túl elhamarkodottan,kérj időt ha kell.

EGyedül elmehetsz urologushoz,de a műtéti beavatkozáshoz már szülői beleegyezés kell majd.Itt a nyár használd most erre ki.

2011. jún. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
nem tudom hol laksz. én pesti vagyok és a heim pálban műtöttek. itt még nincs annyi pénz amennyi a lézeres műtétre kell. Szikével csinálták. Egy nagyon szimpatikus doktor volt. a műtét kb 10 perc se volt. reggel bemész, délután hazajöhetsz. a gyógyulás nekem 2 hét volt. az első két napban volt egy kis kellemetlenség, akkor még nem tudtam farmert húzni csak melegítő gatyát. semmi nagy fájdalomra nem kell gondolni. ne izgulj.
2011. jún. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
nekem is ilyen gondom van. nem tudom mit tegyek.
2011. jún. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem a Heim Pálban levágták az egészet, nagyon undorító lett, a makk ki van száradva, egyre foltosodik csak, a műtét húsz éve volt és kb nemibetegnek nézek ki, szóval, ha ezt nem akarod, akkor kerüld azt a helyet és a teljes körülmetélést felejtsd el, 2011 van, vannak civilizált módszerek (plasztika, bemetszés, részleges metélés) úgyhogy figyelj, vigyázz magadra!
2011. jún. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!