Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk/Férfiak! Mért van hogy...

Fiúk/Férfiak! Mért van hogy játszák a nagyfiút a mai fiatal fiúk és közben annyira gyerekek, önállótlanok, ha nem a diszkozásról van szó? (lennt)

Figyelt kérdés

1.Ha a haverokkal vannak játszák az agyukat,akkor ők a nagyok:))közben meg tegnap is láttam,hogy ha el kell menni orvoshoz nekik akkor megy anyuci velük,meg ha nincs ott a haver,mindent az anyujuk csinál nekik,vasal,kaját csomagol,olyat is hallottam hogy 18 évesnek a körmét még mindig az anyja vágta.

2.Elég dedos szerintem hogy 16-25 éveseknél is azt lehet tapasztalni és sokan mások is ezt tapasztalták,hogy teljesen az anyuk pici fia


-Hol férfi,vagy nagy gyerek valaki akit az anyja szolgál ki teljesen,Ő csinál neki mindent és semmi feladata nincs?-Szerintem sehol,csak egy elkényesztetett gyerek.


-Aki ilyen életet él,az tudja magáról,hogy elkényesztetett és nagyon önállótlan,vagy hitegeti magát és felnőttnek titulája?



-Mért van hogy egyre több ilyen fiatal van?



Nem sértésből írtam ki,csak érdekelne,hogy suliba,meg bulikba játszák a fejüket aztán egyedül a való életben még apróságoknál is sok semmire se megy.Mért van ez?Jó ez?


2011. jún. 23. 17:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Teljesen igazadvan egyet èrtek veled,már èn is tapasztaltam ilyent
2011. jún. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Jó,az az igazság lányoknál is hasonló a helyzet.De valahogyan olyan vicces,nevetséges ahogy látom nyomják a szöveget,játszák az agyuk,meg milyen lazák,meg kemények,aztán me mi a valóság.


Jó persze vannak kivételek,de inkább azok vannak többen akiknek semmi dolga,majd anyu otton mindent elintéz

2011. jún. 23. 18:52
 3/15 anonim ***** válasza:
60%
UGYE?????????????????????????????? ne is mondd!!!
2011. jún. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

húúú erröl eszembe jutott egy nagyon kafa sztori


Egy szer nyáron augusztus 20.-án voltam szórakozni egy kicsit, a haverom éppen focizott amikor egy rohadtnagy eséstől kitört a csuklója, jahh és ő vitte a labdát, észrevettem hogy jön fel a focipájárol és majd elájul és fogja a kezét én felkisértem az igazgatóiba(mert a suliban vot az ünnepség)


na a lényeg most jön

a nővére nagyon bepipult mert nem akarták visszaadni a labdát(eredeti adidas)és hát addig kergette amig vissza nem szerezte és mikor boldogan megyünk fel akkor szólított meg a gyerek mamája hogy mit képzelünk mi magunkról hogy elvesszük a labdáját és elszakítjuk a pólóját (de nemis az övé)


na itt látszijk hogy milyen gyerekesek megy hazudósak

a mamája védte meg lololol

hát nem szánalmas??????

2011. jún. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
40%
akik ilyen kérdéseket etsznek fel legalább annyira gyerekesek, mint azok akiket gyerekesnek tartanak
2011. jún. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 neewollah ***** válasza:
93%
Nem jó-aztán majd koppannak hidd el.A lényeg hogy okosan kell választani,meg kell ismerni hogy mennyire férfi.Hidd el vannak még önálló férfiak akik nem anyuci szoknyája alatt nőttek fel...én 19 évesen kerültem el otthonról.Egy másik város megedzi és felneveli az embert
2011. jún. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Mért lenne gyerekes a kérdés,kíváncsi voltam más is ezt tapasztalja?


Egyébként annyira vagyok gyerekes ilyen kérdésben,hogy én általános iskolás koromtól egyedül járok orvoshoz,gyógyszertárba,óvodáskoromtól már egyedül boltba is lejártam,házimunkát végeztem rendszeresen,kajám is én csináltam mindig olyan 11-12 éves koromtól.Alapból mindent egyedül inéztem el,ami engem érintett.Agyam sose játszottam,de pont azt figyeltem meg akik ilyen nagy hanggal vannak,azok szoktak valójában ilyen anyu pici fiai lenni,meg a pénzes kölykök még.


De jó tudni vannak önállóak is,akik nem akarják magukat másnak látattni mint amilyenek valójában.

2011. jún. 24. 17:08
 8/15 anonim ***** válasza:
52%

és ezt a kérdést miért kifejezetten a fiúkra írtad ki?

pontosan ugyanez jellemző a fiatal lányokra is ...

ja és elkényeztetett nem elkényesztetett.

írni tanulj meg!!!

2011. jún. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
14%

Sose fognak felnőni,női irányításra,tutujgatásra mindig is szükségük lesz.


23/L

2011. jún. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Azért hogy sose nőnének fel nem igaz,nem mindegy hogyan vannak nevelve,van több ismerősőm is,akik simán segítenek otthon,ha kell elmennek boltba,csinálja a saját szobáját,keretet nyír,saját szendvicsét megcsinálja,mert ő önálló és nem kisfiú akar lenni.A szülők miatt is van ez,mert azok döntenek úgy hogy mindent megcsinálnak helyettük és csak a pénzt nyomatják nekik,hogy bulizanak,végülis ők azok akik így nevelik,meg szét pátyolgatják őket.


De igen igaza van a lányok is igen el vannak kényesztetve,azokat is teljesen az anyjuk presztrálja és semmit nem csinál jó részük még 20 évesen sem otthon,erről én is hallottam,meg én is látom.


Nem azt mondom anyon kell dolgoztatni,meg feladatokkal leterhelni a fiatalokat,de azért legyen már valami feladatuk,nem mindig mindent mással elvégeztetni,meg csak a szájukba kapni a sült galambot.

2011. júl. 1. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!