Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk/Férfiak! Mért van hogy...

Fiúk/Férfiak! Mért van hogy játszák a nagyfiút a mai fiatal fiúk és közben annyira gyerekek, önállótlanok, ha nem a diszkozásról van szó? (lennt)

Figyelt kérdés

1.Ha a haverokkal vannak játszák az agyukat,akkor ők a nagyok:))közben meg tegnap is láttam,hogy ha el kell menni orvoshoz nekik akkor megy anyuci velük,meg ha nincs ott a haver,mindent az anyujuk csinál nekik,vasal,kaját csomagol,olyat is hallottam hogy 18 évesnek a körmét még mindig az anyja vágta.

2.Elég dedos szerintem hogy 16-25 éveseknél is azt lehet tapasztalni és sokan mások is ezt tapasztalták,hogy teljesen az anyuk pici fia


-Hol férfi,vagy nagy gyerek valaki akit az anyja szolgál ki teljesen,Ő csinál neki mindent és semmi feladata nincs?-Szerintem sehol,csak egy elkényesztetett gyerek.


-Aki ilyen életet él,az tudja magáról,hogy elkényesztetett és nagyon önállótlan,vagy hitegeti magát és felnőttnek titulája?



-Mért van hogy egyre több ilyen fiatal van?



Nem sértésből írtam ki,csak érdekelne,hogy suliba,meg bulikba játszák a fejüket aztán egyedül a való életben még apróságoknál is sok semmire se megy.Mért van ez?Jó ez?


2011. jún. 23. 17:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Tettem fel en is hasonlo kerdest, mint szülö. Kaptam hideget-meleget, mert biztos rosszul neveltem öket. Pedig ezek a "gyerekek" maguktol ilyenek. Egyre több ilyen gyerek-felnött van. Ha nemi elet, meg buli, akkor felnött, ha ehes, szomjas, mosni-vasalni kell, kisgyerek. Borzalmas.
2013. jan. 21. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"18 évesen az anyja vágja a körmét" :D ezen felröhögtem

Na ezért jó az albérletben lakás vagy a kolis élet, engem is nagyobb önállóságra nevelt.

2015. jan. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

neked milyen komplexusod van? komolyan. fáj neked hogy van anyja, aki törődik is a gyerekével? persze hogy haverok előtt máshogy viselkedsz mint otthon, más a kapcsolat nem?

csak te hiszed hogy ilyenek

nem ilyenek, de valamiért te ilennek akarod látni a fiatalokat


te nem kaptál elég törődést, szeretetet, és fáj, hogy másnak jut belőle?

2015. jan. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

" De valahogyan olyan vicces,nevetséges " tehát te több vagy náluk

legalábbis ezzel próbálod bizonygatni

mások lenézése, kigúnyolása mindig a saját gyengeség jele

nem tök mindegy más hogy él?

legyen több önbizalmad

persze tudom, könnyű mondani

de mások kinevetésétől nem leszel erősebb, és a többség egyből vágja mit is csinálsz valójában

2015. jan. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Azért gyerekes a kérdés mert húszvalamennyi lehetsz kérdező

eletkori sajátosság hogy ennyi idősek gyerekezik a tizenéveseket

így bizonyítva, hogy ők már mennyire felnőttek

később nem ez lesz életed nagy problémája hogy a szomszéd 16 éves srácnak anyu vágja e a körmét, és nem attól leszel felnőtt hogy emiatt kineveted.

2015. jan. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!