Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért nem tudom felhúzni a...

Sxy kérdése:

Miért nem tudom felhúzni a bőrt a hímvesszőmön ha áll? Lankadt állapotba feltudom.

Figyelt kérdés
Fitymaszűkület lenne?
2011. jún. 25. 19:07
1 2
 1/12 anonim válasza:
0%
Nem azért mert körülmetéltek?:)
2011. jún. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

igen ez fitymaszűkület.

menj orvoshoz

2011. jún. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%

Igen.Mennyi idős vagy?


Kádban,fürdéskor meleg vízben húzogad,de óvatosan és lazulni fog a bőr,attól helyre jöhet.


De egyedül gyerekként is elmehetsz urologushoz aki megnézi,csak ha valami orvosi beavatkozásra kerülne később sor akkor kell szülői nyilatkozat,hozzájárulás.Akár a saját körezti orvosod is meg tudja nézni.


Ha csak merev állapotban van gond,akkor még nem olyan komoly remélhetőleg a szükületed.Húzogasd rendszeresen,de ne erőltesd túl.


Egyáltalán nem tudod hátrahúzni,vagy meddig tudod?

2011. jún. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha elmennél orvoshoz akkor ha a körülmetlését javasolná,kérd meg mondja el az össze lehetőséget mik vannak még,abba nem menj bele,mert valószínűleg megmenthető a fitymád,de sok doki egyből vagdosna.
2011. jún. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát lankadt állapotban teljesen hátratudom.
2011. jún. 25. 23:16
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget:)
2011. jún. 25. 23:18
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez enyhe szűkület. Elnézhetnél egy dokihoz, de a teljes körülmetélést én se ajánlom, mert nekem megcsinálták és nagyon gáz
2011. jún. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Menj el orvoshoz,de teljes körülmetélést ne hagyd mert csúnya lehet,meg érzékeny lehet majd tőle a makkod.Meg szerintem nincs is szükség metélésre,válasz inkább plasztikát,azzal apró vágással lazítnak a bőrőn és nem marad heg se.


Vagy húzkod fürdés közbe hogy lassan idővel minnél hátárbb tud húzni.De menj dokihoz nézesd meg aztán majd tudsz döntei mi legyen.

2011. jún. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De most hogy így mondod a makkérzékenység ellen mit tudok tenni?=/
2011. jún. 27. 00:38
 10/12 anonim ***** válasza:

gyakorolsz.

beülsz forróvízbe a kádba és hátrahúzod a fitymát és próbálgatod megérinteni. nekem is ez volt, most is kicsit érzékeny még, de ez már türhető.

2011. jún. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!