Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért jön vér a péniszemböl?

Miért jön vér a péniszemböl?

Figyelt kérdés

Egyszerüen vér jön a péniszemböl amikor maszturbálok,és nem tudom miér!Nem fáj de akor is.Most van másodszora ijen.


lécci segitsetek a válaszaitokal lécci.


2011. júl. 4. 09:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Orvos látott már? Esetleg nem volt valami műtéted, ami után bizonyos ideig nem szabad efféle manővereket végezned?

Pl nekem lágyéksérv műtét után 4 hétig no szex volt. Természetesen nem bírtam ki, h magamhoz se nyúljak, de mikor elélveztem furcsa színű volt a spermám.

2011. júl. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem hányni kell, hanem orvoshoz fordulni. Ha megmondjuk se lesz orvosolva a problémád.
2011. júl. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
semi nem volt de nem a spermával van baj. ijen véres sperma jőn :P
2011. júl. 4. 09:47
 4/9 Smartguy86 ***** válasza:
Mellékheregyulladás lesz az, menj el urológushoz minél előbb!
2011. júl. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Smartguy86 ***** válasza:
Vagy prosztata. De akkor is doki! Azonnal!
2011. júl. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem meg kamu, ha nyelvet öltöget.
2011. júl. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen elmentem dokihoz megvizsgáltak mindenhogy nem volt semmi aztán azt mondta ez lehet csak úgy is szal mint az orrfújás ha gyakran csinálod előbb-utóbb elpattan egy ér, ennyi... de azért nem árt elmenni orvoshoz lehet súlyosabb is...

18/F

2011. júl. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
most fordült elö másod szor és igen nagyon sokszar fújok orrot és reösen kössz a válaszokat
2011. júl. 4. 10:21
 9/9 anonim válasza:

Nem azert veres.mert erosen fujod az orrod!!-.-

hanem ez olyan,ha sokszor erosen fujod az orrod a taknyod veres lesz.

Ugyanez van a peniszeddel us ha sokszor vered,veres lesz.de ez szerintem nem normalis,masok is verik sokszor.

MENJ EL ORVOSHOZ sztem! :)

2011. júl. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!