Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Felnőttkorban a fitymaszűkület...

Felnőttkorban a fitymaszűkület krémmel vagy más nem műtéti gyógymóddal orvosolható?

Figyelt kérdés

Felnőttkorban a fitymaszűkület krémmel vagy más NEM műtéti gyógymóddal orvosolható?


Merev állapotban nem könnyen, de hátrahúzható a fityma, nem is fáj anyira, viszont a maszturbálást és a szexet nagyon-nagyon megnehezíti.

Olvastam, hogy gyermekkorban Diprosalic- krémet írnak fel az orvosok. Ezt, vagy ehhez hasonlót felnőttkorban is lehet használni? Ha igen, akkor van recept nélkül kapható?


Háziorvost, urológust és sebészt lehetőlg elkerülném...


2009. márc. 30. 21:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%

A krémet a műtét után írják fel fájdalom csillapítás céljából,nem kezelésként.De egy felnőtt érett gondolkodású embernek miért okoz gondot orvoshoz fordulni???Ezt sajnos nem értem.Ha meg gyerek vagy,akkor vigyen el anyukád.

Nem tart sokáig,és 1-2 hét múlva már csak rossz emlék marad.

2009. márc. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Ezt nem tudod elkerülni műtét nélkül,illeve,hogy elmenj orvoshoz. Ha meg felnőtt vagy,miért vagy beszari?(már bocs). Eddig nem okozott ez gondot a szexben?
2009. márc. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok, és nem félek az orvostól... csak szeretném valahogy egyedül(család nálkül) megoldani... (egyébként tényleg nem vészes, nem fáj, csak kellemetlen, ha teljesen hátra van húzva)
2009. márc. 30. 22:58
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
Késöbb rosszabb lesz, hidd el. Nem tudom miért kéne kihagyni a családot, szerinted kinevetnek majd vagy mi?
2009. márc. 31. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
Én a helyedben egyáltalán nem szórakoznék vele hanem irány a sebészet. Miért szenvednél ezzel a problémával akár még egy napot/hónapot is tovább ha nem kell? A szexnél nincs jobb dolog a világon, és nem azért csináljuk hogy fájjon. Az önbizalmad is sokkal nagyobb lesz utána.
2009. márc. 31. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%
LOL 16 éves az mióta felnőtt? :DDD egy kicsit fura lenne ha felnőtt korban fitymaszűkület előjönne!
2009. márc. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%

16 évesen nem vagy felnőtt

csodálkoztam is, hogy ki volt az aki felnőttkorig kibirta

menj el orvoshoz

2009. ápr. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
55%
Nem!!! Irány az urulógus. Én januárban estem túl rajta. Nem akarlak megijeszteni, de nekem eléggé rossz élmény maradt meg. Az első héten még a menés is elég fájdalmas volt, de a normális gyógyuláshoz kell a 2-3 hét is. Mondjuk ez mindenkinél más, de az 1-2 hét szerintem tuti.
2009. ápr. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ja és az előző kommentekre: a fitymaszűkület bármelyik korban kialakulhat, még akkor is, ha előtte nem volt probléma. Amikor én voltam műtéten, volt ott egy kb 50-es férfi is, akit műtöttek. (Ja és a felesége elkísérte, úgyhogy nem várt 50 évet)
2009. ápr. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
A felnőttkori fitymaszűkület kezelhető MŰTÉT NÉLKÜL is méghozzá lokáis szteroidkezeléssel, magyarul kapsz egy szteroidos kenőcsöt, amivel naponta 2x bekened a "problémás területet". De ebben az esetben sem elkerülhető a doki
2010. szept. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!