Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A triglicerid szintem több,...

A triglicerid szintem több, mint 2x-ese a megengedettnek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. márc. 31. 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Mit értesz az alatt, hogy szerinted?

Gondolom elmentél egy orvoshoz, az kiírt laborra.

Talán az lenne a tennivalód, hogy a lelettel szépen visszasétálsz a dokihoz és őt kérdezed.

2009. márc. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem szerintem, hanem szintem (triglicerid szint!) !!!

Az orvosom azt mondta, semmi probléma nincs, majd megoldódik magától ez, hiszen még csak 17 éves vagyok. De ha valami eltérő az átlagtól, akkor miért van mégis rendben???

2009. márc. 31. 11:58
 3/7 anonim ***** válasza:
A testsúlyod normális? Esetleg kevesebb zsírt és hizlaló ételeket fogyassz.
2009. márc. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Zsíros" a véred.

Bár ez nem feltétlen a kövérség jele.

Nekem is magas és én sem vagyok túlsúlyos.

Nekem ezt az orvos nem is említette, rokontól tudom, hogy mi is az a triglicerid. Ha az orvos nem aggódik, akkor neked sem kell.

Cardiológusnál voltál?

2009. márc. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Inkább sovány vagyok. Rengeteg erőm van. Hogy valami nincs rendben, azt a homlokomon és nyakamon lévő fájdalmas, kemény piros dudorok, pattanások jelzik.
2009. ápr. 1. 06:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát gondolom nem rakodik le a zsír a szövetekben hanem a vérben kering, ezért nem is hízol. Ez tudtommal nem káros, én is így vagyok vele. A pattanások meg az eltömődött faggyúmirigyek (vagyis a kivezetőcsövük) miatt alakulnak ki. Próbálkozz valami méregtelenítő teával, hátha megköti a zsírt.
2009. ápr. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A dudorok, pattanások lehetnek hormonális eredetű problémák is.

Mit jelent, hogy HA VALAMI NINCS RENDBEN?

2009. ápr. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!