Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet a baj, a vegbelbol...

Mi lehet a baj, a vegbelbol eredhet?

Figyelt kérdés
egyfolytaban puffadok neha nem tul gyakran erzek egy behasito erzest a kereszttajekon ,kesszuras szeru rovid ideig tart majd mint egy aramutes szetterjed a kereszttajekon ,lehet vegbelrepedes? vagy mi lehet ? ,szekeles kozben nem faj vagy csak picit erzem ,hasmeneskor inkabb ,20 eves vagyok,koszi elore is a valaszokat
2009. ápr. 1. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Nem hangzik túl vészesnek. Egy biztos: végbélrepedés nem lehet, mert ilyen betegség nincs. Mióta tart? Véres, alvadékos vagy szurokszerű-fekete széklet?
2009. ápr. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
vegbelrepedes igenis letezik , ez a vegbel nyalkhartyajan esett serules (repedes) , nincs ver , csak ez az erzes ugrik be neha ,de olyankor ugy belenyilallik h ki kell rogton egyenesedjek
2009. ápr. 1. 19:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Jaj nekem is ugyanez van!!:S Álatlában csak menzeszkor érzem...Tényleg jó lenne tudni mi lehet ez:S Én meg 15 éves vagyok...
2009. ápr. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Létezik végbélrepedés, de a tüneteid alapján ez szerintem nem az. Ha jól értem, a fájdalom flesőbb tájékról származik, és ha puffadással jár együtt, akkor lehet epekő vagy bélgyulladás.
2009. ápr. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, kifelejtettem, hogy létezik egy IBS-nek nevezett betegség (irritabilis bél szindroma), ami erős görcsökkel és hasmenéssel szokott járni, főleg étkezés után. Ez a belek túlérzékenysége, tulajdonképpen nem is betegség, csak egy kellemetlen állapot. Esetleg ez is lehet.
2009. ápr. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hat lehet h nem fogalmaztam erthetoen ,kereszttajek alatt valahol most pontosan nem tudom megmondani, a zsigeri fajdalom nem lokalizalhato annyira pontosan,nem gyulladas mert olyankor a szeklet is melegebb a normalisnal
2009. ápr. 1. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!