Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogy kezdtetek borotválkozni?...

Hogy kezdtetek borotválkozni? Vettetek saját magatoknak, esetleg kaptatok szüleitektől?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

14 éves vagyok és már nő a bajszom. Nem látszik annyira , de engem zavar , viszont nem tudom , hogy csináljam. Szóljak a szüleimnek , hogy vegyenek nekem vagy vegyek saját magamnak és nekik ne is szóljak ? Ha veszek milyet vegyek ? Ti hogy kezdtétek ?

Köszi :)


2011. júl. 16. 22:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Vegyél magadnak, ha van rá pénzed (olyan 2000-3000 között van egy normálisabb ára). Szüleidnek inkább meg se említsd, mert lehet kitalálják h még korai borotválkozni, mert megerősödik a szőrzeted meg blablabla... szóval lehet hogy maradiak, és akkor majd megtiltják. Én így jártam sajnos, de ez már jó régen volt.. :D Na mindegy végülis, te ismered a szüleid :)
2011. júl. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%

sztem is vegyél magadnak, így első alkalomhoz, de nem kell feltétlenül rejtegetned. ha tényleg azt mondanák, túl korai, mondd meg nekik, így érzed magad jól a bőrödben. azt ők sem akarnék, h kényelmetlenül érezd magad más emberek között.

amúgy a lányok sem szeretik, ha egy fiú csak pelyhedzik, de ha elkezdesz borotválkozni, az máris sokkal vonzóbb, már akkor már kész fiatalembernek tűnsz a szemükben.

remélem, segítettem:)

2011. júl. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen !:)
2011. júl. 17. 10:54
 4/12 EszterFee válasza:
26%

Lehet egy kicsit perverz, de naaagyon hatásos.

A kozmetikusom mesélte, hogy vannak olyan férfi kuncsafjai, akik mióta kinőtt a bajszuk, hozza járnak gyantaztatni. Mivel meg az elején nagyon pihi puhi a szőr, szinte fájdalommentesen lehet megszabadulni tőle.

Ha ezt a módszert választja egy férfi vagy egy nő akkor sokkal gyengébb marad a szörzet és jó pár hétig nem is kell bajlódni vele.

2011. júl. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Én mondtam faternak, hogy ideje lenne borotválkozni.. Karácsonyra a fa alatt egy dobozban egy borotva volt..:)
2011. júl. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
előző vagyok : kimaradt 14/f
2011. júl. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én szóltam a szüleimnek, hogy kéne egy borotva, aztán az egyik bevásárláskor vettek nekem egyet, nem elektromosat, de elég komoly cserélhető pengéset, ami azóta is megvan, lehet hozzá kapni fejeket és kiváló azóta is, aztán most nemrég örököltem egy majdnem új elektromos akkus borotvát is.
2011. júl. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Ha esetleg a faterod eldobhatósat használ, nem tűnik fel, ha 1 et elveszel a csomagból :) Én is ezt csináltam, aztán kb a 3. alkalomkor szóltam, h kéne egy borotva, 1 hétre rá kaptam egy tök jó cserélhetős pengés Gilettet. Sztem mindenképpen szólj nekik, venni fognak neked. (14/F)
2011. júl. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2011. júl. 23. 15:26
 10/12 anonim ***** válasza:
76%
Én mondtam, hogy vegyenek, és határozottan NEMet mondtak. Nem mondták meg, hogy miért nem.
2011. júl. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!