Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk ti voltatok már urológusn...

Fiúk ti voltatok már urológusnál? Miért voltatok? Férfi vagy nő volt az orvos? Többi lent!

Figyelt kérdés

Én 2hete voltam, akkor férfi volt! Megvizsgált! Prosztatagyulladásom van! :/ De már jobban érzem magam. Ma mentem vissza kontrollra, és ledöbbentem mert egy fiatal szőke nő volt az orvos! :) Amikor ott járkált a folyosón...jujj ez az orvos! Igen, ez az orvos! 30nál nem lehetett több! De nem kellet levetkőzni, csak beszélgettünk! :)

Amikor ültem kint a folyóson akkor kellemetlen volt hogy ez fog majd megvizsgálni, de amint beléptem az ajtón ez elmúlt! Múltkor az asszisztens nője már úgyis látott, az most már csak rám néz, és mosolyog! :)


Ti jártatok már hasonlóan? Ezt a prosztata vizsgálatot azért nem kívánom senkinek!


Szóval nem kell parázni az urológusoktól, ott nem azon fog járni az eszed hogy szép nő, hanem hogy meggyógyulj!


2011. júl. 19. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Nálunk a cég szervezett egy prosztataszűrést. Egy ötvenes pasi volt a doktor. Volt "fizikális vizsgálat" is. Igazából nem annyira kellemetlen, mint ahogy sokan gondolják.


Nem hiszem, hogy túl gyakori ezen a területen a doktornő.

Viszont kétszer is volt szerencsém (?) bőr és nemibeteggondozóban doktornőhöz (semmi túl komoly, de hát bizonyos panaszokkal oda kell menni, először egy urológus zavart el oda), aki ugye megnézegeti közelről, amit meg kell, mintát vesz, kesztyűt húz.

Parázni ott sem kell, nyilván sokat látott már életében.

2011. júl. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én nem voltam még,de szerintem a gáz ott van,hogy ha már van külön vizsgáló,vagy függöny,akkor húzzák már el legalább,nem kell mindenkinek nézelődnie,tök mindegy hányat látott az ápolója,vagy asszisztense,de égő,kellemetlen érzés.Ez csak figyelmességen múlik,meg mivel csak az orvos vizsgál,azok meg csak ott vannak akkor főleg el kellene húzni a függönyt,ez nem kirakati látványosság.Ha ezeket betartanák,meg lehetne beszélgetni velük akkor más lenne a megítélésük is.

De haverom apjának igen kellemetlen storja,nem tom mért de rászánta magát elmegy,a vizsgálat nem fájt,meg csak szükület,meg herét néztek,de ami ciki volt,függönyt ott sem húzta el,bejött egy halom áplónő és leültek iszogatni és előttük akart neki állni a doki,eleve már ott állt gatya nélük,vörös fejjel,mire kinyögte függönyt el lehetne húzni esetleg,a doki meg furcsálta a kérést.Fasza doki mi?

2011. júl. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Faxa doki!


Most hogy mondod függöny ott sem volt! De nem nagyon foglalkoztam vele hogy kinéz, de azért kellemetlen tud lenni!


Köszi a választ!

2011. júl. 19. 19:21
 4/7 anonim ***** válasza:

nekem nagyon nagy mázlim volt:D


Fitymaszűkülettel voltam, és hát egy nagyon jól kinéző lány csinálta a műtétet. kb 24-25 éves volt. :D:D

2011. júl. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Faxa dokis vagyok!


Na ott volt a haverom apja esetében függöny és a végén el is húzta doki,kérésre,meg hát gondoj bele,elég ciki egy far.okban ott lenni és közben meg bemennek kávézni az ápolónők,azért az bunk.óság már.Ha van függöny,vagy külön vizsgáló,vannak lehetőségek akkor arra kellene az orvosnak is törekednie,hogy kevésbbé legyen kellemetlen akit vizsgál.Ez csak figyelmesség.De ott férfi orvos volt.Azért a te eseted elég más,szerintem ott elég rendes volt az orvos.Az orvoson múlik minden hogyan éled meg,vagy át.


De nálunk meg suliba volt szülők és a mi értesítésünk nélkül,vagy felvilágosításunk nélkül még általánosban kuki vizsgálat és igen rossz volt,nem is urologus csinálta,hanem sima iskola orvos nő,meg direkt szembe állított minket az asszisztenssel szemben és úgy csinálta,állva és fekve az ágyon,meg nem volt túl óvatos sem,nagyon égő volt,azóta is az ilyen módszernek ellenzője vagyok.Úgy ment minden fiú 4-5 egyszerre menjen be boxerba a többi vizsgálat után és ott a többiek előtt told le,meg mindenki még akit nem is vizsgálnak épp és ott tapizzanak végig,meg húzkodják,mint ha valami búz,ik lennék,vagy nem is emberilények igen sza.r érzés volt,tökre semmibe vettek minket.Attól hogy valakivel egy osztályba jársz,vagy együtt melózik valaki még nem szokták egymás előtt húzkodni,meg még megjegyzéseket is tettek az hatodikba volt,ha valaki nem szörösödött akkor elég hangosan mondta,még a csajok is hallották a másik vetkőzőbe mit diktálnak be,meg aki leborotválta azt is,meg nekem felállt és marha kellemes volt mondhatom,látom egészséges vagy ilyet mondott az orvos,de legalább 6.-ban már valamennyire takarva csinálta,hogy mindenki ne lásson mindent .A szülők sem tudtak róla az elsőről,később az egyik gyerek szólta el magát otthon,mert mindenki igen pocsékul érzete magát,aztán a szülők szülői értekezelet összehozását kijárták ahol szóvá tették és kijárták hogy az ő előre értesítésük nélkül ilyen ne fordulhasson elő,meg külön vizsgálat legyen,de el is törölték mert 4., meg 6-ban volt nálunk vizsgálat,utána nem.Aztán az lett hogy a szülők inkább elvitték a saját gyerekorvoshoz a gyereket ha meg akartak vizsgáltatni,mert ott azért figyel a gyerekre az orvos,ha még azt is megkérdezi hogy paraván mögött maradjon a szülő vagy sem,mert azért 12-13 éveseknél is anyuci előtt csinálnál elég ciki lenne.Ha akkor már tudtam volna erre nem kötelezhetnek ,mert nem kötlező nem vettem volna részt rajta,megtagadom inkább olyan orvoshoz megyek aki korrekt és figyelmes.Sokaknak szúrja a szemét hogy ezt így lemerem írni.Ilyenre senkit nem lenne szabad kötlezni,hanem az szülőket értesíteni,hogy ők döntsenek majd róla.Középsuliba meg már simán megtagadtam meg mindenki a vizsgálatot,de minden kérdésre válaszoltam,nem is csináltak belőle gondott.Az a gáz,hogy ha valakinél nagyon rossz emlékként marad meg,akkor ellenezni is fogja,meg ellenáll,meg lehet nézni nálunk a volt osztályt is.Én is csak akkor fogadom el ha magam dönthettek róla.


Általában férfi urologusok vannak,ritka a nő.Már ha rendes urologus csinálja.De szerintem ha jó az orvos,meg figyel,akkor nem olyan kellemetlen,de ha meg nem akkor meg lehet nézni,akkor igen sza.rul ézés marad,meg olyan mintha valamivel visszaéltek volna.

2011. júl. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Írhatok még ha van valakinek valami élménye! :)

2011. júl. 21. 12:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Nőnél voltam és kellemetlen volt. 1 pasas volt még ott és a nő a sz.gépnél. Tisztára össze voltam húzódva ilyen 5 centisre, de addig nyomorgatta míg életre kelt már azt hittem ott leszop mert láttam a szemében hogy tetszik neki.
2013. febr. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!