Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férfi vagyok és a nemi szervem...

Kovacs10 kérdése:

Férfi vagyok és a nemi szervem egyik napról a másikra fájni kezdett, gennyesedik és a makkon sebek vannak. Ha merev állapotban van akkor nem lehet felhúzni a fitymát, mert fáj. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 11:52
 1/8 anonim ***** válasza:
menj el orvoshoz! interneten keresztül, látatlanban, orvosi diploma nélkül nemigen tudunk neked segíteni!
2011. júl. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Biztosan valami gyulladàs van nàlad, amelyet kezeltetni kell. Valami fertõtlenitõvel mosogassad, amig nem mész orvoshoz.
2011. júl. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

vagy gyulladás vagy letapadás.

egyik rokonomnak is azt mondta kis korában ugyan ijen volt sőt még a vizeletkor is fájt neki, de azt mondta körül van metélve elvileg

2011. júl. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
engem ugye nem kell korul metélni? :O
2011. júl. 23. 13:17
 5/8 anonim ***** válasza:
attól függ mi az menj el dokihoz, megnézi majd jobb esetben kenőcs rosszabbik esetben... sajnos
2011. júl. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hétfőn az urulógián kezdd a napot
2011. júl. 24. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem voltam még orvosnál mert elég sűrűk a napok, de holnap el megyek. Egyébként kezd jobb lenni márt nem gennyesedik
2011. júl. 25. 10:45
 8/8 A kérdező kommentje:
ELéggé meg vagyok fázva lehetséges h azért van ez a problémám?
2011. júl. 25. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!