Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha nem kezelik a magas vérnyom...

Ha nem kezelik a magas vérnyomást attól lehet impotens is az ember?

Figyelt kérdés
2011. júl. 24. 22:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Lehet, és halott is, de akkor az előbbit megúszod, ha gyorsan végez veled, de sajnos ennél alattomosabb.

Meg különben is mi a túrónak ne kezelné az ember? Nem kell rögtön gyógyszer (sőt, ha még nem muszáj, akkor ne is jusson odáig). Egészséges életmód (bla-bla) meg rendszeres tisztítókúra, ásványi anyagok, vitaminok pótlása mellett vannak még más módszerek is, amivel megfordítható a dolog. De kivárni, hogy mi lesz akkor?? Az már állatság a mai világban, csak tájékozódni kell a lehetőségekről.

2011. júl. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
hát nekem egy magas kb 3-4 hónapja de semmi bajom nincs ...
2011. júl. 28. 10:37
 3/16 anonim válasza:
menny el orvoshoz azonnal mert hosszú távon ngy lesz a baj agyvérzés és legjob esetbe csak lebénulsz.
2011. júl. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
de semmi fejfájás nincs semmi tünete nincs lehet ez a rendes vérnyomsom ?
2011. júl. 28. 20:21
 5/16 anonim válasza:
mennyit mértél?
2011. júl. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
nekem is most álitják be de szerintem mindenképpen menny orvoshoz az sose árt.
2011. júl. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
131
2011. júl. 28. 22:00
 8/16 A kérdező kommentje:

de mért nincs tünetem?

am szerintem nekem már régebb óta van magas vérnyomásom és semmi bajom nincs szerintem ez a rendes vérnyomásom

2011. júl. 28. 22:03
 9/16 A kérdező kommentje:

Az első tünetek egyike lehet a visszatérő, jellemző módon reggel jelentkező fejfájás, a tompa tarkótáji, halántéktáji lüktetés, amely lehajlás esetén fokozódik. Gondolhatunk magas vérnyomásra akkor is, ha romlik a koncentrálóképességünk és az egyensúlyérzékünk, szívünk visszatérően túl szaporán dobog, vagy gyakran panaszkodunk tompa mellkasi nyomásra, ok nélküli izzadásra vagy múló látászavarra.


ezek a tünetei és nekem kb 1 vagy 2 van ezek közül ..

de mért nem érzem


lehet attól ment fel mert keveset mozgok?


kb 1 hónapja alig mozogtam vmit...

2011. júl. 28. 22:15
 10/16 A kérdező kommentje:
egyébként meg még vannak tünetei pl a nehéz lélegzés , szívdobogás érzése ezek sincsenek...
2011. júl. 28. 22:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!