Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Menyire normális az ha az...

Menyire normális az ha az embernek 13 éves korában egy évvel az első ejakuláció utáni pénisz mérete van felnőttként is? És ha nem normális miért van ez így?

Figyelt kérdés

Menyire normális az ha az embernek 13 éves korában egy (on:Nem öt!) évvel az első ejakuláció utáni pénisz mérete van felnőttként is? Te tudod az okát mik az egészségügyi okai, és ez lehet normális is? Ha tudod kérlek mond el! (Off:Nem a mérete zavar!) (Mindig "kívántam" a dolgot, és a korai magömlést is meg tudom már fogni.) Lehet az hogy három germán (két magyar((országi)) sváb és egy idejött német nagyszülőm van, és egy egy kevert magyar. Lehet ez örökletes? Most is akkor is egészséges méretű volt/van (Off:13,5cm/4,5cm)


Pasi/F


2011. júl. 27. 18:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez normális,semmi rendellenes nincs benne.

Egyszer Ceizer Endre genetikus is nyilatozott arról,hogy a nemiszervek méretét,és nőknél a mell méretét a szüleinktől nem örököljük,az örökítés a magasságra,külső adottságokra(szem,haj,test alak felépítése stb)vonatkozik,de persze akár más rokonaik adottságait is örökölhetjük,rájuk is hasonlíthatunk.De régen láttam annyira már nem emlékszem.


Nézd én úgy tudom hogy ritkán előfordul hogy akár 13 évesen elérheti valaki a végleges pénisz méretét,ez is normális,nincs benne,semmi,de ritka,valakinek meg a végleges mérete csak 18-20 éves korára alakul ki.


De a pénisz méret az nem az őseink/egyéb elődeink adottságától függ,nem tőlük örököljük.


A 13,5 cm meg simán normálsi méretnek számít,átlag méret.

De elég fiatal vagyok,de annak hogy valakinek 13 vagy 20 cm nincs egészségügyi oka,valakinek kisebb mérete van,másnak meg nagyobb.

2011. júl. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Köszi!


Amúgy azért van öröklés, csak nem egy az egyben. Mert mindenről az alapot az anyai és apai kromoszóma dönti el, bár van recesszív és domináns én is. És a külső és belső körülmények hatásra tér csak el az ember. Ha nem eszik eleget nem nő. (Ez egyszerre külső és belső.)


És a hazai (és szláv) turáni és uráli rassz férfiainak és az ázsiaiaknak ha Xcm az átlagméret

Nyugati fehéreknek 2,5+Xcm átlagméret

Fekete afrikaiaknak 5+Xcm átlagméret


De egy nagyszülő domináns öröklött hibás génje felülírhatja az egészet.

2011. júl. 27. 18:45
 3/18 A kérdező kommentje:

Meg mondom őszintén urológusom az mondta passz. (Jó nem az ő szakterülete.) andrológus és genetikus együtt talán rájönne. Addig persze hogy mi lehet, hogy ne ijesszenek meg elhallgatnák.

De én is olvasok tudományos könyveket, sőt ajánlottam már ennek a dokimnak is kérésre (antropológiai könyv érdekelte pl.).

És hátha itt valaki meg ezt olvasta.


Első köszi! Volt benne infó és megnyugtató is!


"Nézd én úgy tudom hogy ritkán előfordul hogy akár 13 évesen elérheti valaki a végleges pénisz méretét,ez is normális,nincs benne,semmi,de ritka,valakinek meg a végleges mérete csak 18-20 éves korára alakul ki. " merre lehetett ez?


Igen függ, és nem örököljük, max ha csak nem egy hibás domináns gén az.

2011. júl. 27. 18:58
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

az egész kérdés nagyon zavaros számomra


mi van? mi a kérdés?


13 évesen honnét tudod mekkora lesz a péniszed 20 évesen?

2011. júl. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Onnét hogy az már több mint egy évtízede volt.


Az a kérdés: Hogy miért nem nőt? És az baj hogy nem nőt?


Az a baj hogy nem tudom! Hogy ez lehet-e normális hogy nem nőt utána.

2011. júl. 27. 20:06
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az is normális hogy nem nőtt,tök másképp fejlődünk.Nekem van rokonom aki 13 évesen,bocs 14 évesen már 180 cm volt és végleges méretű volt neki a pénisze és csak pár cm-t nőt magasságra is.Meg van sok,ebből több rokon,ismerős akik meg tök későn érők voltak és igen kicsi volt nekik akár 14-15 évesen is,és alacsonyak is voltak,igen féltek hogy ez normális,aztán hirtelen meg fél év alatta is volt aki 20-30 cm-t is nőtt,csak a testtartásán látszott meg,de azt meg úszással helyrehozták.
2011. júl. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Én is 13,5 évesen voltam olyan magas mint apám felnőttként 176cm, ma 179cm vagyok az utolsó egy centit 24 éves koromban nőttem. 13,5-24 közt 176-179 volt változás.
2011. júl. 29. 04:07
 8/18 Zarathustra válasza:
90%
No, miután elolvastam a kérdést, és sikerült is megfejtenem ( központozás legközelebb, légyszi ), azt mondanám, hogy ha orvosnak is felvetetted, és nincs kóros elváltozás a péniszeden, akkor ne spílázd túl. Átlagos méret, oszt kalap.
2011. aug. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%
honnét tudod, hogy 13 évesen mennyi volt? felírtad vhová?
2011. aug. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Azért ennyire jó memóriám. ;) Amúgy az összes felsős matek, fizika és kémia jegyemre is emlékszem és hogy mikor hogy kaptam. Ez valami csoda lenne? Nem hiszem.


Ráadásul ez egy meghatározó szám pár. Az lenne a furcsa ha elfelejtem volna. És az is benne van hogy több szám párost a témában nem kellet megjegyeznem. Erről szól a kérdés is.

2011. aug. 7. 16:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!