Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet hogy fitymaszűkületem...

Lehet hogy fitymaszűkületem van? Nem merev állapotban semmi gond, hátra birom normálisan húzni, sőt még merev állapotban is, csak akkor elöl egy kicsit feszül.

Figyelt kérdés
Most 13 éves vagyok.Eddig nem volt semmi gondom a péniszemmel, csak most elkezdett aggaszani hogy vajon nincs-e fitymaszűkületem.Állatira parázok.Szerintetek hogy tovább?
2009. ápr. 7. 19:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális, nekem is ez van(meg minden férfinak) ha mereven szeretném hátrahúzni a bőrt, de a fityma szűkületről akkor beszélhetünk, ha petyhüdt állapotban sem tudod hátrahúzni, illetve a hátrahúzod a bőrt, de visszahúzni már nem tudod. Egyébként ha hátra tudod húzni petyhüdten a bőrt, meg vissza gond nélkül, akkor nem kell félni.
2009. ápr. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!