Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Akinek fitymaszűkülete volt,...

Akinek fitymaszűkülete volt, de felrántással meg lehetett oldani, annak maradt látható nyoma?

Figyelt kérdés
Nekem is az volt,1-2évesen.Szerintem csak fölrántották,mert nyugalmi állapotban túllóg a makkon,csak a peremtől lefelé körbe 2-3cm-ig piros,vágásnyom nincs rajt.Akinek nem volt szűkülete,annak is ilyen?Csak normális válaszokat kérek!Köszönöm.
2011. aug. 1. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
A letapadást lehet fölrántással megoldani, a szűkületet NEM, mert rángatja az ember, akkor abból baj lehet, attól nem fog tágulni, de berepedezhet, ami hegesedéshez vezet, ami aztán nem lesz jó, meg rugalmas, ezzel vigyázni kell!
2011. aug. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor lehet,hogy letapadásom volt.Ha a letapadást fölrántják,annak marad nyoma?
2011. aug. 1. 22:53
 3/4 anonim ***** válasza:
98%
Nem marad semmi maximum Kicsit sötétebb színű ott a bőr több nincs. !
2011. aug. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy fiú nekem is ezt írta,szűkülete volt,és a doki felrántotta neki,szó szerint.Nyoma nem maradt,de egy kellemetlen élménye egész életére .Azt hittem mindjárt bes**ok !

Na így tovább,és semmi kényeskedés ,lehet otthon gyakorlatozni. Ezzel küldte haza .

2014. máj. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!