Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkület merev állapotba...

Fitymaszűkület merev állapotban, orvosi beavatkozást igényel? (Több infóért lent)

Figyelt kérdés

Alap állapotban, teljesen visszatudom húzni a fitymámat fájdalmak nélkül, azonban merev állapotban is visszatudom húzni, de akkor csak kicsit, annyira, hogy a makkom feje kilátszik, a vastagabb része alul az már nem, ez eddig nem is fáj. Először azt hittem, hogy fék probléma, de voltam orvosnál megnézte, fékkel valóban voltak problémák, meg is műtötték, de a fitymámra nem mondta, hogy baj lenne.

Önkielégítéskor nem szokott fájni, ha nem próbálgatom tovább húzogatni a makk alá.

Kérdésem: Ez így is nagy probléma, később lehetnek gondjaim emiatt?


2011. aug. 7. 18:18
1 2
 1/15 szamo77db ***** válasza:

Előre bocsátom, hogy nagyon együttérzek veled! Én is utá-

lok orvoshoz menni, de most mégis azt mondom neked: szedd

össze minden bátorságodat és keress egy jó orvost! Majd ő

megmondja, hogyan tovább! Arra is készülj fel, hogy eset-

leg valamilyen további beavatkozásra is szükség lesz! Nem

ijesztgetni akarlak, de ha az ember felkészül a rosszra

és nem váratlanul éri, akkor könnyebb elviselni!

2011. aug. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Csak az a helyzet, hogy, ha a doki azt mondja, hogy kell a beavatkozás, körülmetél, az meg azért lenne számomra rossz megoldás, mert érzékeny a makkom. :S
2011. aug. 7. 18:31
 3/15 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez a helyzet.Én is nemsokára el fogok menni egy urológushoz.Körülmetélni nem fog,hiszen csak részleges fitymaszűkületed van.Ha mégis körül akar metélni,akkor hagyd ott az orvost.Vagy bevágást csinál,vagy csak egy kicsit vág le a fitymából.
2011. aug. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

A férjemnél volt ilyen,hogy össze szűkült a fityma. Meg műtötték ki szedték a szűk részt,de nem látszik semmi,mert az egészséges bőrt szépen vissza varrták.

3 nap urológia 1-2 hét és újra a régi lesz.

nem mondom, hogy ne félj,hisz nő vagyok és gőzöm nincs mennyire érzékeny nektek férfiaknak ott,

2011. aug. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Műtöttek már fékkel, ezt mondtam is és nagyon rossz volt mikor elérzéstelenítették, olyan volt mintha nem lett volna péniszem...Ezért is tartózkodom attól, hogy elmenjek újra. De tegyük fel makacs leszek és nem megyek el orvoshoz, lehet ebből a részleges fitymaszűkületből problémám pl a nemi életben?
2011. aug. 7. 18:55
 6/15 anonim ***** válasza:

2.vagyok

Lehet belőle probléma.Felszakadhat a fityma és elkezd vérezni és az sokkal rosszabb lesz,és meg fog látszani később is.Én se szeretnék,de muszáj elmenni.

2011. aug. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Lehet problémád, ha a csaj vaginája erőszakkal feszíti hátra a fitymádat. Akkor az számodra is egy kellemetlen első aktus lehet. Nem?


Azonban megértelek, hisz az orvosok zöme kapásból körülmetélést javasol, nem is részlegeset. Ebbe kizárólag akkor menj bele, ha TE ÉRZED AZT, hogy az indokolt lenne, és mondjuk valami más megoldás már nem segíthet. Akkor is fixáld le az orvosoddal azt, hogy mennyit szedjen le rólad, akár filccel jelöltesd be meddig mehet el!? Az orvosok ugyanis alapból minimum egy kicsivel mindig többet szednek le, mint ameddig a szűkület tart.


De ha igazán tisztán akarsz látni, nézd meg inkább az alább belinkelt topik tartalmát, ott találsz segítséget, akit meg is kérdezhetsz.

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..

Ha neked nem mindegy, akkor nézd meg, és csak magadra hallgass, ne másra! Ész nélkül meg ne menny bele semmibe "hűbelebalázs" módra!

2011. aug. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Önkielégítéskor nincs problémám, se fájdalmak emiatt, nemi életet még nem élek, szóval azt egyenlőre nemtudom, hogy szex közben fáj-e, egyrészt ezért is írtam ezt a kérdést.

Mindenesetre lehet megnézetem egy orvossal. Köszönöm a válaszaitokat, ha még van valakinek valami hasznos tanácsa, nyugodtan ossza meg! :)

2011. aug. 8. 19:02
 9/15 anonim válasza:
korod?
2011. aug. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem egy részleges metélést bevállalhatsz, a teljesről viszont lebeszélnélek mindenképpen, nekem nagyon para
2011. aug. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!