Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fent a herezacskón van egy...

Fent a herezacskón van egy fehér kicsi dudor mi lehet? (nem fáj)

Figyelt kérdés
2008. márc. 4. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Valószinű hogy faggyúmirigy.Ha már a bőr felszínéhez közel van,meg lehet próbálni kinyomni.
2008. márc. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
pl. pattanás-kezedemény, zsírmirigy. Ezek elég gyakoriak.
2008. márc. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
32%
Bocsi, de nem lehet, hogy a pöcsöd?
2008. márc. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
72%
Az előző válaszolónak:ha válaszolni nem tudsz,hülyeségeket nem kell írni.Egyébként szerintem is pattanás.
2008. márc. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
28%
Remélem tényleg csak faggyúmirigy vagy pattánás! Azt nem írod,hogy esetleg kemény-e.Az én férjemnek 30 éves korában volt egy dudor ami néha megkeményedett aztán elmúlt majd megint előjött.Nem akarlak ilyesztgetni ,de neki hererákja volt,megműtötték,kemoterápia 5 éve jól van semmi tünet,minden jól működik!Ha esetleg így van mindenképpen menj el orvoshoz,minél előbb annál jobb!Remélem azóta megoldódott a dolog és nincs igazam.
2008. márc. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%
de mégis mekkora volt az a dudor? mert szerintem a kérdező kicsi de tényleg kicsi dudorokra gondol ami amúgy nekem is van (nem is 1) és már több helyen olvastam hogy csak faggyúmirigy és normáslis de kitudja..
2008. máj. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!