Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha valakinek fitymaszűkülete...

Ha valakinek fitymaszűkülete van de annyira hogy nem lehet lehuzni a bört és már megvan 3-4 éve akkor a fityma alatt lehet olyan betegséget kapni, hogy késöbb ne lehessen gyermeke a fiunak?

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 21:53
 1/5 anonim válasza:
Sőt akár durva nemi betegségeket gombákat...stb de hogy lehet valaki ien igénytelen h nem mossa a péniszét?? az megis érdemli...
2011. aug. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát én nem tudom :D nem én vagyok az illető :D
2011. aug. 10. 21:55
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Menj el urológushoz vele,mert ha nem mosod meg rendesen akkor minden féle baktérium is felgyülemlik ott és fertőzést is kaphatsz.Menj orvoshoz vele.,ez nem játék.
2011. aug. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Ha szűkület van akkor nehezen tudná megmosni nem? Van aki 20 évig sem látta a makkját, és mégsem volt fertőzése, gyulladása ami komoly lett volna. És ha ezek után mütéttel szabaddá teszik a makkot, akkor az nagyon szokatlan és érzékeny, akár fájdalmas lehet. Ami vagy elmúlik, vagy nem. Szóval a legjobb, ha gyerekkorban így vagy úgy, de megoldják ezt a problémáűt. Utána csak szívás van vele.
2011. aug. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
Azért csak óvatosan, gyerekkorban semmit nem szabad levágni, abból később baj lehet... akinek nincs baj, annál nem, de vannak sokan, akiknél probléma a gyerekkorban egyszerűbbnek tartott metélgetés
2011. aug. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!