Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen vizsgálatokra számíthatok?

Milyen vizsgálatokra számíthatok?

Figyelt kérdés

16 évesen a sulidoki elküldött kivizsgálásra, mert gynecomastiát állapított meg. Készítettek ultrahangot, azt mondták pubertással jár és majd elmúlik.

Amikor betöltöttem a 18 éves kort, elmentem újra dokihoz, megint csináltak egy ultrahangot, azt mondták, hogy ne aggódjak, el fog múlni.

Idén töltöttem a huszat és elmentem megint orvoshoz, hogy találjunk már ki valamit mert még mindig nem történt semmi, ráadásul csomókat is éreztem a melleimben.

Voltam megint ultrahangon és azt mondták, hogy a mirigyek (ha jól értettem) közel kétszer akkorák mint 16 éves koromban és ezt ki kell alaposabban is vizsgálni.

Most a héten megyek vissza az orvoshoz. Mire számíthatok? Milyen vizsgálatokra küld majd el? Egyáltalán milyen probléma lehet a háttérben, hogy ennyire nem akar ez elmúlni?


2011. aug. 14. 04:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Szinte biztos, hogy valamilyen hormonális elváltozás áll a háttérben, szóval első körben biztos csinálnak labor vizsgálatot vérből. Talán lesz biopszia is, ha a melledben lévő csomók indokolják. Szerintem elsőre ennyit, aztán, ha kiderül, mitől lehet, akkor lehetnek további vizsgálatok, vagy kezelés, esetleg műtét.
2011. aug. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Bizom benne nem lesz szukseg mutetre :s

Koszonom a valaszt

2011. aug. 14. 17:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne stresszeld ezen magad,biztos kiderül mi okozza és meggyógyítanak!
2011. aug. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!