Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha a pisim vége fehéres (nem...

Ha a pisim vége fehéres (nem mint a sperma, de nem átlátszó hanem inkább fehér) az gennyet jelent? Mi lehet?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok ,először nagyon megijesztett ,de már nem az első hogy látom hogy huggyozok és a vége fehéres


mikor első vizeletmintámat adtam találtak benne vért meg gennyt ,de akkor még nem tapasztaltam ezt .azóta volt egy 1 hetes antibiotikumos kúrám de sajna még mindig néha előfordul hogy sötétebb a vizeletem és ez is hogy befehéredik a vége(mikor már érzem hogy nincs sok pisi bennem az utolsó cseppek olyanok)


:S

17f


2011. aug. 20. 00:15
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem dokit kérdezz meg
2011. aug. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
jaja .most voltam .de szabin volt. megyek jövőhéten...
2011. aug. 20. 00:40
 3/10 anonim ***** válasza:
egyébként lehet hogy még most tisztul:) de nem értek hozzá nem tudom...
2011. aug. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
LOL érik a pyelonephritis, barátom.
2011. aug. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ember ne ijesztegessél már.
2011. aug. 20. 01:32
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt ilyen, mikor prosztatagyulladásom volt. Olyan, mintha gyengén tej lenne keverve a teába vagy finom porral lenne keverve. 200 szem antibiotikum 2 hónap alatt, állandó fosás a sok gyógyszertől, de fél év alatt elmúlt.
2011. aug. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

aha. és hogyan volt a kivizsgálás?

nekem pisiminta után egyből adták az antibiotikumot de még néha előfordul, mondjuk ma reggel tök normális volt szép sárga xdxd


de a vesém sem fáj, néha érzem a hugycsövemet nagyon ritkán ,de azt is eltudom képzelni h az nem az miatt van hanem vmi spontán fájdalomxdxd

2011. aug. 20. 12:23
 8/10 anonim ***** válasza:
Elmentem urológushoz, elmondtam neki mi van, mondta ez prosztatagyulladás, megvizsgált (gumikesztyű, ánuszrózsa kombó). kiírt gyógyszert, megettem mind, elmúlt. Viszont, ha nincs kikezelve, akkor komolyabb problémákat is okozhat és állandóan kiújul majd.
2011. aug. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja bocs, majd' elfelejtettem: vizeletvizsgálat is volt.
2011. aug. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
úristen... ez kemény. engem még nem küldtek ilyennel urológushoz. gyerekorvoshoz mentem lehet ez volt a baj
2011. aug. 20. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!